болки в таза....

  • 1 908
  • 29
коя от вас мами е имала този проблем по време на бременност??
по гръб немога да лежа-бебо тежи,на лявата и дясната също немога да лежа-болят ме кокалите  #Crazy как да се обърна че да не ме боли ??? newsm78 пробвах възглавница под крака не помага,вече и аз незнам.....
Виж целия пост
# 1
И аз имах болки в таза, но не намерих лек, търпях и това е Confused
Виж целия пост
# 2
Честно казано, вече дори не мога да спя от болки в таза...На 21 септември ми е терминът и ако пренося, не знам как ще имам сили да раждам като не мога да спя  Rolling Eyes  Но все пак заради бебчетата ни си заслужава да търпим!  Peace  И твоите болки може да продължат до края, но това да не те плаши. Просто се разхождай повече, колкото може повече, ако това не ти е противопоказно по медицински причини. Желая ти леки бременност и раждане   bouquet
Виж целия пост
# 3
Аз пробвах какво ли не - нищо не помага.  Sad
Търпях си.
Виж целия пост
# 4
Оооо,меме ме почнаха болките от втори месец още.На моменти беше много неприятно,неможех да седна,неможех да стана,даже понакуцвах като ходех.Болеше ме и таза,и опашката,и горната част на бедрата.Неприятно е,обаче няма друго разрешение освен да ги търпиш.
Виж целия пост
# 5
И аз съм така, почти от началото на бременността имам тези болки в таза, заради които се будя по сто пъти нощем. С времето се засилват, последните нощи боли ужасно. Не знам да има нещо, което да може да се направи, но се надявам след раждането да минат.

d.ancheva, виждам, че имаш много малко още, успешно и леко раждане ти пожелавам!
Виж целия пост
# 6
Аз имах ужасни болки, не можех да спя, подлагах си възглавници, спях седнала, такива ми ти неща.
Виж целия пост
# 7
Аз си слагах възглавницата или част от завивката между краката и така разпределях горе-долу тежестта.
Виж целия пост
# 8
И аз имах нетърпими болки от към 4-5 месец, та до края.

Търпях си ги.
Виж целия пост
# 9
На моменти беше много неприятно,неможех да седна,неможех да стана,даже понакуцвах като ходех.Болеше ме и таза,и опашката,и горната част на бедрата.Неприятно е,обаче няма друго разрешение освен да ги търпиш.
И аз бях така последния месец. Раждане му е оправията.
Виж целия пост
# 10
Нищо не ми помогна на мен, но след като родих, всичко се оправи  Laughing. Стискай зъби, малко остана и леко раждане ти желая!  bouquet
Виж целия пост
# 11
В момента на страни е поносимо, иначе по гръб и аз не издържам мн, мн.
Виж целия пост
# 12
няма лек, търпят се.
Виж целия пост
# 13
Аз също имам ужасни болки....но какво да се прави към края е най-тежко ooooh!Спя със завивка между караката иначе немога,а болките си ги търпя...........подлагам си разни възглавници на кръста,не че облекчават ама,така ще е до края...
Виж целия пост
# 14
Обща болка.  Sad Супер неприятно е но няма как. При мен поне нощем няма проблем, но за сметка на това пък ако съм обиколила целия град и седна да си почина  ooooh!, после не мога да стана. Като бабичка съм  tooth
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия