29.09 - Среща на двойните (пък и тройни) бъдещи и настоящи мами!!!

  • 7 683
  • 137
Уважаеми дами!
Приканвам ви най-после да се съберем и запознаем!
 От една година обсъждаме вирианта да се видим в някой парк с дечицата и да задръстим някоя алея с двойни колички, двойни коремчета и еднакви хлапета Laughing

Понеже синоптиците вещаят скорошна и студена зима си мисля, че ако не го направим до края на септември ще остане чак за напролет. А това е твърде далече. Освен това ще се превърне в най-дълго обсъждана и неосъществена среща! И понеже двойните мами се славим като организирани и отговорни жени ви предлагам да вземем да се съберем на 29 септември от 10-10.30 часа в Борисовата градина, до Лятната сцена
Хайде да се запознаваме!!! Hug Hug Hug


Виж целия пост
# 1
За дата, по-удобна ми е 29-ти. И аз предпочитам преди обяд, защото откакто ходиме на ясла, нещо взехме много да спим по време на обедния сън Laughing. В Надежда сме, затова най-удобен ми е Северния парк Mr. Green, но... ако изберете друго място, мога да накарам бабата да ни закара с колата (че татито ни е на работа).
Хайде, да се запознаем най-после Hug!!!
Виж целия пост
# 2
Ами аз съм за 29.09. без претенции за час и място, ако всичко е наред с мен до тогава! Трудно подвижна съм, но ще се радвам да се запознаем и ще си намеря превоз където и да се разберете.   Hug
Виж целия пост
# 3
аз на 22.09. семинарствам  Tired .. 29.09. - ЗА  bowuu
Виж целия пост
# 4
Посочвайте и място и предпочитан час, моля Peace
Виж целия пост
# 5
Аз предпочитам 22.09., защото другата седмица ще правят операция на баба ми и не се знае какво ще стане. За час предпочитам преди обяд. И предпочитам Борисовата градина, заради алеите. И на мен много ми се иска да се запознаем най-накрая и с бъдещите , и с настоящите майчета. Peace
Виж целия пост
# 6
Браво, Креми, чудесна идея Peace

И аз съм за 29-ти, предпочитам да е преди 12 или след 3, защото децата спят през това време, а са свикнали да спят на легло.

Тъкмо писах в другата тема, че можем да се организираме да се видим да продължим подписката, която близнашките родители са започнали на срещата в Златни пясъци. Тя е за депутатите във връзка с исканията от кръглата маса за близнаците, за която доста писах и предполагам, че всички се запознати вече Laughing

Аз съм за Борисовата градина или Южния парк.
Виж целия пост
# 7

Тъкмо писах в другата тема, че можем да се организираме да се видим да продължим подписката, която близнашките родители са започнали на срещата в Златни пясъци. Тя е за депутатите във връзка с исканията от кръглата маса за близнаците, за която доста писах и предполагам, че всички се запознати вече Laughing

Точно писах след теб в другата тема,че можем да съчетаем срещата с подписката  Laughing
Хайде, момичета, включете се -  да съчетаем полезното с приятното!!!
Виж целия пост
# 8
22 - сме на сватба
29 -за! за нас се удобно преди обяд или след 16 часа ( май за всички е по-удобно преди обяд Rolling Eyes)
Виж целия пост
# 9
Много искам да дойде но ще ни е малко трудно от Пловдив да пътуваме до София за преди обяд ще следя развитието на темата .Искам най вече да се включа в подписката за депутатите и нека най накрая ни разберат ние майките с близнаци колко ни е трудно финансово и да се предвижваме до определено място.
Виж целия пост
# 10
как да се включим в подписката оттук ? и да не забравите на срещата да направите много снимки
Виж целия пост
# 11
Еееее, жалко, че няма да мога да се включа, че чакам всеки момент да се запозная с моите бебчета, но за подписката ще се включа, само казвайте как да помогна.
Виж целия пост
# 12
Еееее, жалко, че няма да мога да се включа, че чакам всеки момент да се запозная с моите бебчета, но за подписката ще се включа, само казвайте как да помогна.


tanini, ти наистина вече си доста напреднала. Стискам ти палци? И чакаме хубави новини!
Виж целия пост
# 13
Мами, тази събота и неделя ще вали. Остава другата, но и тогава не се знае какво ще е времето. Ако го направите в Борисовата градина, ми е най-близо, защото ми е забранено возенето - ходя само на лекар с кола. Иначе предпочитам да е сутрин, че Йоана спи на обед. newsm78 Много съм сложна - не се съобразявайте с мен. Ако стане, стане.... иначе ще дойда на пролет с бебетата направо  Laughing
Виж целия пост
# 14
Здравейте и от нас, аз съм много ЗА - тази седмица е дъждовна така че по-скоро съм за 29-ти, въпреки че на 30-ти ще си правим погачка, ще се пробвам да дойда.

Мястото ми е без значение защото и всичко ми е еднакво отдалечено. Часът ми е също без проблемен - защото не се кърмим, и спим по количките, но предпочитам преди обед, защото пък баткото ни спинка следобяд. Само кажете към 10-10.30 рано ли ще е???

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия