ИНСУЛТ- ИНФОРМАЦИЯ И ПОМОЩ?

  • 4 987
  • 5
МОЛЯ , който има повече информация за това къде се провежда рехабилитация след хемоаргичен инсулт/човека е с парализа и афазия-не говори/ и на какви цени /при наличие на направление за хоспитализация и долекуване след мозъчна операция за отстраняване на съсирека/ да пише. Става въпрос за пенсионер , оказа се че за хора на 65 години държавате не дава никакви помощи - ПЪЛЕН АБСУРД.
Виж целия пост
# 1
Бараките на втора градска болница. За парализата правят чудеса. Работят безплатно.
Виж целия пост
# 2
И ние с дядо ми горе долу сме в това положение.получи инсулта преди две седмици.Не говори ,не се движи абе ужас............ .Дъраха го в болница 4 дни и псле ни казаха да се оправяме.тъй като ние неможем да го обслужваме ,памперси ,рехабилитация ,го заведохме в един хоспис в Княжево ,там цената е 1200 лв на месец ,без консумативите-лекарства ,памперси и др.Казаха ни за една болница в бутонец ,но става много трудно ,сега баща ми говори с разни хора и ще го вземат.Условията не са като в Княжево ,но пък има и Вип стая..................,но казват ,че за района на Сф там са най-добрите физио терапефти и рехаблитатори.
Виж целия пост
# 3
на баба ми и правят рехабилитация в къщи , но на частно
Виж целия пост
# 4
БОЛНИЧНА БАЗА ЗА ЛЕЧЕНИЕ, РЕХАБИЛИТАЦИЯ И ПРОФИЛАКТИКА (ББЛРП) - БАНКЯ

1320 Банкя, ул. "Иван Вазов" №5 , тел: 997 71 94, 922 52 77, факс: 977 71 49, GSM: 87 203 472

    bbbankya@abv.bg
Работят по програмата на НОИ.

Сега виждам, че си от Пловдив.С транспортирането ще ви е трудно, но си заслужава да опитате.
 Желая ви успех.Зная колко е трудно.
Виж целия пост
# 5
Рехабилитацията може да се прави в къщи от близък (ако има кой) и допълнително да се води в болница. Просто попитайте какво точно да правите. Санаториумът в Банкя е на ниво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия