кестеняв цвят върху изрусена коса

  • 5 249
  • 11
Въпроса ми е ако върху изрусена коса сложа кестеняв цвят ще стане ли хубаво и ще избие ли бързо русото?
Още не съм решила със сигурност дали да променя цвета,но да знам ако се реша.Или е по-добре да ида на фризьор?
Виж целия пост
# 1
Аз направих точно това в началото на месеца...избива русото и фризьорката каза, че първото боядисване след кафявото ще трябва да е на по малък интервал от време...иначе цвета стана много хубав...даже и да не отидеш на фризьор цаката според мен е да се намажеш равномерно...естествено бъди готова и цвета да не стане точно така както е показан на избраната от теб боя  Peace
Виж целия пост
# 2
Била съм руса ...червена ,черна ...всякаква
Правила съм се и след русо кестеняво....Хммм..ами как да ви кажа след неколкократни измивания косата придобива един "лайнян" с извинение цвят!
На мен лично не ми хареса и затова сев намазах направо много тъмно кестеняво ,а сега вече съм си дюс-черно  Hug
Виж целия пост
# 3
Вземи си тъмно-кестеняв цвят. При всички положения с едно боядисване няма да минеш, понеже изрусения косъм се пълни бавно с цвят. Очаквай резултат поне след 4-тото боядисване.
Виж целия пост
# 4
На мен ми омръзна да си горя косата и се боядисах кестенява.Добър цвят се получи след 4-тото боядисване.Сега дори се клепам само с безамонячната боя на L`oreal,пада значително по-бързо,но много щади косата Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Отне ми около 6-7 месеца да спра русото да избива под кестенявата боя.Много е упорита. Tired
Виж целия пост
# 6
По принцип  става, \но трябва да отидеш на фризьор, защото е по-сложно при изрусените коси, и ако се направиш сама - няма да избереш правилния цвят, и може да станеш зелена. По-добре не рискувай, върви във фризьорския салон.
Виж целия пост
# 7
Иди на фризьор.Аз си махнах русото преди 3 месеца,а бях се обезцветявала 3 години.
Виж целия пост
# 8
При всички положения с едно боядисване няма да минеш, понеже изрусения косъм се пълни бавно с цвят. Очаквай резултат поне след 4-тото боядисване.

 Peace
Виж целия пост
# 9
При всички положения с едно боядисване няма да минеш, понеже изрусения косъм се пълни бавно с цвят. Очаквай резултат поне след 4-тото боядисване.

 Peace

да и аз съм го пробвала този номер...боядисвам-добре след няколко измивания......резулатата е пакруса коса.....накрая се ядосах и сложих черна...ми  още съм с черна Wink
Виж целия пост
# 10
И аз съм го пробвала този номер.След 3-4 боядисвания наистина успях да постигна един доста приятен светло кестеняв цвят.Но пустото русо,все към него ме влече Mr. Green
Виж целия пост
# 11
И аз съм го пробвала този номер.След 3-4 боядисвания наистина успях да постигна един доста приятен светло кестеняв цвят.Но пустото русо,все към него ме влече Mr. Green
Е,това е проблема хем гори косата , хем пък ни харесва  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия