Тийнейджърите ІV

  • 18 603
  • 343
Сега ще пробвам да пусна нова тема. Hug Hug Hug
Успях. Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1
Аз не разбрах защо на 25 страници само се отваря нова тема?
Виж целия пост
# 2
здрасти и от мен,аз съм от четящите ви,моя син е на 12 -нямам все още вашите вълнения Simple Smileи заради това не пиша
Виж целия пост
# 3
Аз не разбрах защо на 25 страници само се отваря нова тема?

Ми, Ксения, така рече модераторката и ... аз рекох да се пробвам.
Виж целия пост
# 4
Присъединявам се към новата темичка. В предната само четях, сега смятам да се включвам с писане Laughing
Виж целия пост
# 5
Сега ще пробвам да пусна нова тема. Hug Hug Hug
Успях. Joy Joy Joy Joy

 Hug Hug Hug

Аз и в предната бях една от първите записали се, чета ви редовно от тийнейджърите две, но откакто и повече пиша, тази ми е любимата тема!!!  Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 6
Гледах таткото на Криско. Тъжна история, но...медицината в България изобщо не е на ниво за лечение на рядки заболявания, това е положението. Не разбрах какво ще им даде лечението в Англия. Искат ясна диагноза и прогноза? Не съм чела темата им, ще я прочета като имам време.

п.с. сещам се как бяха оплюли тук английската здравна система едва ли не убиваща хора.
Виж целия пост
# 7
Гледах таткото на Криско. Тъжна история, но...медицината в България изобщо не е на ниво за лечение на рядки заболявания, това е положението. Не разбрах какво ще им даде лечението в Англия. Искат ясна диагноза и прогноза? Не съм чела темата им, ще я прочета като имам време.

п.с. сещам се как бяха оплюли тук английската здравна система едва ли не убиваща хора.
Ксения,нашата здравна система също е много оплювана и не на ниво,но има случаи,когато Бг лекари са спасявали човешки живот,а в чужбина са се проваляли и казват "Нищо не можем да направим." Peace
Виж целия пост
# 8
Гледах таткото на Криско. Тъжна история, но...медицината в България изобщо не е на ниво за лечение на рядки заболявания, това е положението. Не разбрах какво ще им даде лечението в Англия. Искат ясна диагноза и прогноза? Не съм чела темата им, ще я прочета като имам време.

п.с. сещам се как бяха оплюли тук английската здравна система едва ли не убиваща хора.
Ксения,нашата здравна система също е много оплювана и не на ниво,но има случаи,когато Бг лекари са спасявали човешки живот,а в чужбина са се проваляли и казват "Нищо не можем да направим." Peace

За коя "чужбина" говориш? Аз такива случаи не знам.
Виж целия пост
# 9
Гледах таткото на Криско. Тъжна история, но...медицината в България изобщо не е на ниво за лечение на рядки заболявания, това е положението. Не разбрах какво ще им даде лечението в Англия. Искат ясна диагноза и прогноза? Не съм чела темата им, ще я прочета като имам време.

п.с. сещам се как бяха оплюли тук английската здравна система едва ли не убиваща хора.
Ксения,нашата здравна система също е много оплювана и не на ниво,но има случаи,когато Бг лекари са спасявали човешки живот,а в чужбина са се проваляли и казват "Нищо не можем да направим." Peace

За коя "чужбина" говориш? Аз такива случаи не знам.
Говоря и за Германия, и за Израел,и за Швейцария.
Имам предвид,че не може да се гледа едностранчиво на въпроса. Навсякъде има и кадърни, и некадърни лекари. Да се молим само да не попадаме на некадърните.  Praynig
Виж целия пост
# 10
Честита ни нова темичка! Дано в нея да не се налага да се оплакваме от тийновете, а само да се хвалим!  Laughing Въпреки че не ми се вярва, все пак пожелателно...
xenia , радвам се че ти е минал ечемика.Значи бабините деветини са помогнали ,така ли да разбирам?
Аз напоследък нямам много време да пиша, но гледам поне да попоглеждам от време на време да съм в час.
Има ли мами на тийнове, занимаващи се с фитнес? Пият ли нещо - Креатин, Протеин?
Алекс, къде се изгуби?
Виж целия пост
# 11
Здравейте майчета Grinning.
Силви ,тук съм  Hug,всеки ден ви чета, но нещо не ми се пише Thinking...
Записвам се и аз в новата темичка.
Моята тинейджърка в момента е много примерна, а аз защо ли съм неспокойна  newsm78?
Дано не е затишие пред буря Praynig
Виж целия пост
# 12
Дъщеря ми ходи на фитнес от време на време. Нищо не пие естествено, да има късмет.  Naughty

Народе, почна се. От тази година моята учи испански и сега в къщи за почивка ни препитва. Joy Малко са ни езиците, само испански липсваше.  Joy Той пък много прилича на първите два, няма начин да не се сетиш кое какво е. Grinning
Виж целия пост
# 13
Добро утро.
Силви, преди ходех от време на време на фитнес ,сега тренирам тае бо .
Повече ми харесва.
По принцип протеини, ел карнитин ,аминокиселини и други подобни нямат нищо общо с анаболните вещества .
Организмът си набавя нужното от храната ,но ако тренировките са много интензивни и натоварени ,може да се получи дисбаланс .
Тогава е добре да се пие някаква енергийна напитка.
В нея има  най -вече витамини ,аминокиселини и минерали .
Ако се интересуваш, ще ти пратя линк Hug.
Виж целия пост
# 14
За първи път влизам в тая тема,но нещо не схванах-за нас ли си говорим или за децата? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия