Лекарите в ПАЗАРДЖИК - 2

  • 135 054
  • 597
    Нека в тази тема продължим да споделяме личните си впечатления от работата на лекарите в Пазарджик!
    Тук е мястото, където можете да похвалите лекар или да се оплачете от такъв.
    Като за начало - ето малко правила, копнати избирателно от друг форум:
КАК ДА СЕ ОПЛАКВАМЕ?
1. Ако сте регистриран потребител - определено мнението ви ще тежи повече. Хората вече ще ви знаят, може би дори и ще сте имали лични контакти по клубни сбирки например.
2. Направете го без емоции, без квалификации, без предположения. Опишете случая от вашата гледна точка. Достатъчно подробно.
3. Ако пишете име - напишете и вашето. Ако нямате смелост да напишете името си - по- добре не пишете името на човека, от когото се оплаквате.
    Емоциите не правят аргументите ви по-тежки - само водят до повече емоции.
    Ако някой иска да свърши работа, а не просто да тегли една дълга - има съд, има комисия по лекарска етика, има преса, ама пак казвам - има съд, а той може да действа двупосочно - например обидата или злепоставянето, или клеветата са престъпления според наказателния кодекс и има наказания.

    За похвалите правила и ограничения няма.  Laughing Дай боже да са повече от оплакванията!!!
   
 Ето линк към старата тема, в която има доста информация:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190198.0
Виж целия пост
# 1
Аз, честно казано, не разбрах причината да се заключва старата и да се отваря нова тема, но искам да заявя, че каквото съм имала да казвам, винаги съм го казвала, когато е било лично, е било и в съответната форма, когато е било обобщение, е било с достатъчно основания.
Аз пиша тук основно, за да съм полезна на повече хора с мненията и знанията си, защото информацията никому не вреди, напротив!
Надявам се всички, които пишат тук, да имат подобни мотиви!
А решенията всеки взима сам!
Виж целия пост
# 2
Записвам се за да следя темата, предната беше интересна, въпреки че не разбрах защо я затвориха
Виж целия пост
# 3
    Момичета,
Днес чух, че на 23 септември е починал д-р Владимир Димитров - шеф на АГО в МБАЛ-Пазарджик. Причината - масивен инфаркт.
    Лека му пръст! Flowers Rose Flowers Rose
   
Виж целия пост
# 4
Честита нова тема!
Да е полезна за всички, да има толерантност и добро отношение!

Лека му пръст на д-р Димитров  bouquet
Виж целия пост
# 5
Честита ни нова тема  bouquet
Записвам се да я следя.
Съжалявам много за д-р Димитров
 Лека му пръст!  Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 6
записвам се за да мога да следя темата!
Виж целия пост
# 7
И аз чух за доктор Димитров и ми стана мъчно Sad, първият ми гинекологичен преглед беше при него. Нека почива в мир
Виж целия пост
# 8
 Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 9
Много тъжно за д-р Димитров, като се сетя, че миналата година той ми прави абразиото......... 
Лека му пръст.

Ще се радвам, ако някой сподели мнение за д-р Генчева от Хигия /актуално/.
Виж целия пост
# 10
Ще се радвам, ако някой сподели мнение за д-р Генчева от Хигия /актуално/.

    Моето мнение е негативно!!! smile3513 И много актуално!!!
Виж целия пост
# 11
Здравейте!
На мен скоро ми предстои да раждам, все още се колебая къде newsm78, особено след всичко, което прочетох за докторите в Пз.... засега клоня към държавната болница.... надявам се всичко да е ок. Иначе ходя при Д-р Тричков на консултации.
Виж целия пост
# 12
    Леко раждане ти желая!  Hug И прекрасно здраво бебче!   bouquet
    Заповядай в пазарджишката тема! Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222158.0
Виж целия пост
# 13
Здравейте!
На мен скоро ми предстои да раждам, все още се колебая къде newsm78, особено след всичко, което прочетох за докторите в Пз.... засега клоня към държавната болница.... надявам се всичко да е ок. Иначе ходя при Д-р Тричков на консултации.
И аз съм се насочила към държавната болница Леко раждане ти желая и успех
Виж целия пост
# 14
    Мечтание, леко раждане и здраво бебче и на теб!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия