БУРГАСка есен пъстроцветно, ще ни обагри неусетно (35)

  • 14 273
  • 293



Пишещи мами от Бургас

6nolka 6u6on4eto ady alek alex126 Amelia AngelsFallFirst aq_kiara bacio benna bubi4ko chockolina Cweti Cygnus daffodil dar79 dida_p Didik didi78 Diorella Eduina eli101 Elia elissee ellyst elmi73 Fineti FY galiq_82 GJK gk77 Goldie herelina Jaklins jeijei Ji Kasidy kiki2kiki LaDiDa Laurelin lucyl30 Magika Magito madllen(Магдалена) mama Jijina mam4e marianamama Megita mimikrushkova Mira(vatan1919) Mishel mishi_mamma mle4ko Moonlady muna33 Nadejdica Narina Nikki_Ivanova ninka nuna Pete Pupelina Rachoni raika Reny27 ribka rose_madder Rossica_G Rossie Sanimama Satriani Sesana shedi Sinara  sirenna siska Slyncho sneji20 Soleada Syrinx tadela Tani4ka* tanya_79 tedi@az tedka* tonny tsachi - C-3PO uma valentina_db vania_ip Veselushka vesi_127 wish zlatinna zuza1984 Вери Гали Галхен Дея Дими Катка   Ксения Лилита Маева МАЙКА Малчо Миленика Попи Райна Ренито Танина ТЕС тити   

Бременни от Бургас:

Lexy - с термин 18 септември 2007 
katalina - с термин 8 октомври 2007
mimi_mimi - с термин 11 октомври 2007
mariavilka - с термин 7 октомври 2007
tedi@az - с термин 13 ноември 2007
STELLA_B - с термин 16 ноември 2007
yzida - с термин 15 февруари 2008

Пишеща баба от Бургас: Галя2

Полезни връзки:

Бял списък на детски лекари в Бургас!
Черен списък на лекари в Бургас
Курсове за бременни в Бургас
Курсове за бременни в Бургас - актуална информация към 2007 г.
Акушер-гинеколози - гр. Бургас
по-скорошна тема за раждането и акушер-гинеколозите в Бургас и пак без особена промяна     
За раждането в Бургас само за сведение но нищо не се е променило от тогава
Къде на заведение в Бургас с дете?
Къде в Бургас      Къде в Бургас - 2      Къде в Бургас - 3       Къде в Бургас - 4 (АКТУАЛНА ТЕМА)
Магазини със стоки за бебета и мами в гр. Бургас    карта с детските магазини в Бургас
 за да увеличите картата кликнете на прозорчето в долния десен ъгъл


Старите темички

Хич не ни е зле на БУРГАСкото море (34)
БУРГАС е на морето, това го знае и детето (33)
"БУРГАС и морето"отвори врати, за песни и танци стягай се ти (32)
Боси крачета по пясъка тичат, БУРГАСки чеда морето обичат (31)
Остана заведение да изберем и БУРГАСки мами да се съберем! (30)
Морски бриз обгръща ни с ласки, лятна фиеста повлича мами БУРГАСки (29)
Рапанчета и мидички събираме и в БУРГАСкото море се чипкаме (28)
На плаж Бургаски се печем и на бира форума четем (27)
На капаните в  БУРГАС с бира, с цаца и със нас (26)
Весело е във БУРГАС от зори до късен час (25)
Kъм БУРГАС поемай друже, на ваканция заслужена (24)
Гларус кряска, вълна пляска, БУРГАСКА мама сияйно бляска! (23)
БУРГАСКОТО море, много е добре... (22)
БУРГАЗЛИЙКА ли си - то е ясно, умна си и тъй прекрасна! (21)
Червени яйчица ще боядисват БУРГАСКИТЕ слънца! (20)
Поредната БУРГАСКА тема (19)
Пролет нежна се задава, БУРГАС с любов дарява (18 )
БУРГАС с романтика се слави, тук много бебета се правят (17)
За БУРГАС едно се знае - с мамите си той сияе! (16)
Само след някой час Европа ще почва от БУРГАС  (15)
Правим Коледен купон за БУРГАСКИ регион! (14)
Със подаръци в БУРГАС идвай Дядо Мраз! (13)
В БУРГАС, по паркове и в градини, не ден, не два, а лятото премина... (12) 
БУРГАСки бриз косите гали, на мами и невръстни хали... (11)
БУРГАС, морето и неговите прелестни майки (10)
Таласъми от БУРГАС заповядайте при нас! (9)
Всички мами БУРГАЗЛИЙКИ са големи купонджийки (8 )
Бургас - Ний сме с памперс на дупето и с морето във сърцето (7)
Бургас - 6
Бургас - 5

да сбъднем една мечта
Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем - 4
Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем - 3
Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем - 2
Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем ....

нашето албумче
 потребител:burgaski    парола: mami

нашия сайт

Виж целия пост
# 1
За пръв път да се разпиша първа.
Виж целия пост
# 2
 Wink
Виж целия пост
# 3
Аз пък трета  Mr. Green и по този случай да почерпя с по едно кафенце

Виж целия пост
# 4
Добро утро и от мен  Hug
Виж целия пост
# 5
Добро утро! Ако не е слънчев поне да ви е весел денят!
Виж целия пост
# 6
 Да е честит рожденият ден на,herelina!Пожелавам и много здраве,много поводи за усмивки и безкрайно щастие!Бебчо само да я радва и да я оствя да си почива по-често!  bouquet  bdbaloni cheers  Gift  party023[/size]
Виж целия пост
# 7
Добро утро!   jumpuu
Честито бебче на Лилита!
 Да е жив и здрав малкия Иван !   
Честит рожден ден  herelina!
 Много здраве, семейно щастие и усмивки!


Да се поразпиша : вчера водихме Иво на ортопед, всичко е наред с краченцата. Гледаха го на ехограф- няма никакви проблеми.
 И също си взех  изпита по  "Статистика", за което много се радвам, защото аз тая дисциплина хич не я харесвам, още от гимназията
   dazzler1
Лек ден на всички!
Виж целия пост
# 8
Добро утро и от мен!
Херелинка,честит рожден ден!
Маги,браво за изпита,аз пък много я харесвах тая дисциплина и даже си взех изпита с лекота!
Момичета,какво ще правим като времето се застудява,къде ще водим малките бебоци на разходка?Има ли подходящи заведения в Бургас,освен градината на х-л българия?
Какво стана с Лекси?Роди ли вече?
Каталина,ми то и твоето време идва,как лети само времето ми то не ти останало,сигурно нямаш търпение!
На нас ни биха вече и втората ваксина за хепатита и сме наддали точно 1 килограм от изписването и цели 4 см-дълъг ще ми е сина!!! Laughing
Виж целия пост
# 9
Момичета казвайте някой добър педиатър щото нашта не става, а трябва да го запиша при някой вече...
Виж целия пост
# 10

Честито бебче Иван!Да е жив и здрав и много да радва мама и тате!  bouquet

Честит рожден ден на Херелина!!!Пожелания за много,ама много щастие!!!
Маги,Колев ли ви гледа на ехо?Плащахте ли нещо допълнително?
Ние днес ще си останем вкъщи,че вън е много влажно и студено #Cussing outСамо не знам как ще укротя малката хаймана.
Виж целия пост
# 11
Честит Рожден Ден и от мен,  Херелина!  bouquet

Диде и другите момичета, като ви чета доста се замислям и чудя дали да давам Ангел на ясла сега! Като се има предвид, че баба му може да го гледа както е в момента! А наистина си мислех да го давам в яслата на Сан Стефано! Още повече, че ве4е ми казаха 4е мога да отида за документите! Освен ще отида и на място ще разпитам и ще видим!
Остава наистина да ми хване и гъбички от гърнетата...сега взех пък да се притеснявам, а пък ми се щеше да почне да ходи не толкова че няма кой да го гледа....ами за да е с деца и всички полезни неща, които би могъл да научи там!


И Диде, с какво ги лекувате тези гъбички? Изобщо лекуват ли се? Това е един вид зачервяване на дупенцето, нали?

Каме, поздравления за заглавието!    bouquet
Виж целия пост
# 12
Да Колев. Нищо не сме плащали. Дадох му направлението от личната, и след като той ни прегледа ни прати с някаква бележка от него на ехографа.  Каза обаче,че твърде късно сме отишли. Трябвало към 1-2 месец, защото сега около 6-ия костите започват вече да заякват. Другия профилактичен е около годинката.
И аз днес ще пропусна лекциите, защото ме чака  1dishes 1ironing wash hang newsm79  newsm71  food002Нали утре ще ни идват кумовете с малката , и трябва да се подготвя.

Рени аз утре ще се обадя за кафе към 10-10:30.

Вале какво стана при вас?
Виж целия пост
# 13
Здравейте всички!

 Херелина newsm59 !

Да е живо и здраво новото форумско бебче и много да радва мама и татко   bouquet

Маги и при нас всичко е наред с крачетата, обаче като отидох много ме ядосаха Twisted Evil. Отивам си за запазения час (2 часа) и те ми викат "Ами той д-р Колев никога не идва преди 3 часа, защо са ви дали за толкова рано час?" Shocked Направо лошо ми стана, защото Валери трябваше след половин час да яде, та се наложи да го кърмя там. Нямаше и време за кога да се разхождам обратно до вкъщи. Абе луда работа, че и аз бях със слинга и хлапето през цялото време в мен (умрях от жега).
Браво за статистиката, много ми е скучен и на мен тоя предмет, сух един такъв, нищо интересно няма. Добре, че си го разкарала.
Рени, аз отидох с нагласата, че ще си плащам за ехографа обаче и той бил по здравната каса.

Камелия, ще ме добавиш ли на първата страница? Мерси предварително.
Виж целия пост
# 14
Маги,къде ходите сега на кафе???може ли и ние да се присъединим някой път?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия