Как се прави млечна баница?

  • 4 247
  • 10
Здравейте на всички,много искам да се науча как се прави млечна баница.Моля ви помогнете ми:)) Grinning
Виж целия пост
# 1
Млечна баница.
Виж целия пост
# 2
Благодаря много веднага ще пробвам:)))
Виж целия пост
# 3
После да снимаш и да почерпиш виртуално. Wink
Виж целия пост
# 4
ОК.,  bouquet
Виж целия пост
# 5
И аз съм е правила по тази рецепта, става много вкусна. Peace
Виж целия пост
# 6
Момичетааа,съвсвм ме амбицирахте....тичам да я започвам тая баница:)))
Виж целия пост
# 7
Аз я правя с юфка по рецептата от пакета. Т.е. технологията е почти същата, но корите са заменени с юфка и не престоява 2 часа, пека веднага.
Виж целия пост
# 8
Здравейте на всички,много искам да се науча как се прави млечна баница.Моля ви помогнете ми:)) Grinning

пробвай рецептата от темата, в която са те препратили, но бих отново посъветвала да не се пече след като се залее с крема /както съм споменала и там/. един път пробвах това с печенето и мъжът ми побесня - беше си станало като юфка на фурна, хич не приличаше на млечна баница.
Виж целия пост
# 9
Да се похваля:)))Баницата стана страхотна.Омете се за нула време.Много съжалявам,че нямам цифров апарат иначе щях да пратя снимка да я видите:))
Виж целия пост
# 10
Само аз ли не бях чувала за сладка млечна баница  newsm78

Май ще я пробвам!

А моята е солена. Почти същата рецепта, само че:

След като набера листите и позапека до златисто, я заливам с разтопеното масло /започва да цвърчи/ и после с яйчено-млечната смес -  с сол на вкус. Но...това май се казва кавърма. Аз лично си мисля, че кавърмата и млечната баница са едно и също, но сега разбирам, че млечната баница е сладка  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия