Среднощен тормоз по телефона.

  • 1 966
  • 17
Случвало ли ви се е ? Знаете ли как може да се разбере номерът на дадения абонат ,ако умишлено го крие. От Мтел отказват и съветват да се обърнем към полицията , но мярката ми се вижда крайна , а и ми се струва ,че въпросните тормозители са деца . Моля за идеи и съвети.
Виж целия пост
# 1
Защо ти се вижда крайна мярката? Деца, не деца, това е правилната стъпка.
Виж целия пост
# 2
Имаш ли основания да смяташ, че са деца.
Мен това, че са среднощ, ми говори за възрастен човек.

Също съм за Полицията.
Виж целия пост
# 3
Почти съм сигурна гласовете им са тийнеджърски. А и говорят за любов ,бременност и т.н.Номерът ми е от LOOP И ВСИЧКИ /предимно деца/ говорят безплатно.
Всички сме били деца и сме правили простотии  newsm78
Но повярвайте ми посреднощ , точно когато съм се отпуснала в блажен сън след цялото тичане през деня и някаква пикла/пикльо да ме разиграва Бога ми................ #2gunfire
Виж целия пост
# 4
Звъни веднага на полицията.Те знаят как да се оправят.Преди 5 дни имах такъв проблем-и на мен ми приличаше на някой пубер ,който ще се откаже,ама Не. #Cussing out За 3 часа имах 50-60 пропуснати-подлуди ме тоя човек.И не се отказва-звъни и затваря.Звъннах в Мтел,те ми казаха да звънна в полицията и че те знаят как да се оправят с него.Така и направих-полицаят с който говорих ми каза,че му е звъннал 2 пъти и той затварял.Ама явно е разбрал,че са от полицията и спря гадината.
Така че не се бави и звъни,какво като е дете,да го сплашат малко и да спре.Да знае че така не се прави.
Виж целия пост
# 5
Гаси тел. през нощта или пък ограничи входящите номера.  Wink
Виж целия пост
# 6
А казаха ли ти ,кой е . Може да е понат . А пък и това , че са го сплашили не означава че той няма да намери друга жертва newsm78
Искам и аз да го потормозя. Например един разговор с родителите му. smile3508 smile3508
Виж целия пост
# 7
Не са ми казали кой е.Съмнявам се ,че са  разбрали изобщо.Просто са му звъннали,най-вероятно са му казали че са от полицията,и после той е затварял.Но това беше достатъчно в моя случай,защото спря.Ако на теб ти се занимава да го издирваш и да говориш с родителите му-ок.Успех,дано спрат да те тормозят.
Виж целия пост
# 8
На мобилния не са ме тормозили, тормозеше ме една кучка на бившия...Звънеше на домашния ни телефон по сто пъти..и мълчеше. Засякоха я и са я предупредили. Една приятелка тогава ме посъветва да пусна жалба пред прокурор, и да пиша, че е имало заплаха за живота ми...щеше да и се стъжни...Молба не пуснах, защото тая престана след предупреждението от БТК. #Cussing out
Виж целия пост
# 9
За 3 часа имах 50-60 пропуснати-подлуди ме тоя човек.

Може телефонът ти да е близък
до този на някой дилър на дрога...
Виж целия пост
# 10
Ние си купихме телефон с изписващ  дисплей.Така установихме кой ни се обажда през нощтта.Въпреки,че аз бях сигурна,се убеди в правотата ми и съпруга ми.Много е неприятно,а има и не толкова скъпи апарати.Успех!
Виж целия пост
# 11
О, да. По стационарния изписващ телефон се е случвало да ми се обаждат и затварят, мълчат и т.н.. Ха, но аз винаги поглеждам кой номер се обажда, запомням и ако има проблем, звъня обратно и предизвиквам стрес. Ха!  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Как така ви се изписват всички телефони?
Може някой да ви звъни от хенди и да не
се види номерът. Тук моят стационарен не
се вижда също. Просто при сключване на
договора може да избереш, дали да бъде
изписван целият номер, част от него, или
пък да бъде скрит. Така ли е и в България?
Виж целия пост
# 13
Полицията веднага ще ви направи справка в GSM оператора.
Виж целия пост
# 14
Не вярвам да ти кажат номера на дразнителя. Май е нещо от "защита на....дрън-дрън"
Звъняха ми така преди години. Само че на стационарния. Всеки ден. Точно в 10.00. Можех да си сверявам часовника по тях. След това ни обраха и спряха да звънят.
Обади се в полицията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия