Baby born в София?

  • 2 238
  • 15
Ужасно съм ядосана и ми е много мъчно. Ядосана на това, че към днешна дата в София няма baby born!!! В Хиполенд - в Скай сити, Хиполенд - Люлин, КОМСЕД, Пигисхаус и още не знам колко на брой по-малки детски магазини няма такова бебе. Мъчно ми е, защото съм обещала и детето ми вярва, че на РД, който е сега в събота ще получи от мама въпросното бебе. Не знам дали е нужно, но уточнявам, че питам за оригиналното baby born, не за подобните такива имитации. Както много от продавачките ми казаха - онова от 100 и нагоре лева ли? Да, това искам.
 Моля, ако някой е видял някъде - където и да е, да пише. Стискам палци!
Виж целия пост
# 1
ето някой сайтове който открих но са онлайн :S
http://www.igra4kite.com/default.php?cPath=146_4_28&osCsid=9 … 937a91a0bafbc88c3
http://www.comsed.net/search/searchl.php?lp=8&ps=0&idl=5
Виж целия пост
# 2
Vij www.igra4kite.com
Виж целия пост
# 3
Имаше ги в Бонжур - там сети ли се да провериш? Също така можеш да видиш в HappyLand - магазинът е на бул. Черни връх в Хладилника - или пък да издириш телефон и да попиташ. Успех!
Виж целия пост
# 4
В Бонжур също ходих - нямали бебе от Коледа. Имат само аксесоари за baby born.
Електронните магазини са ми последния вариант - доставката им е най-рано след 2 дни и на мен това ми е късно. Но в лошия случай - ще поръчам и ще трябва някак си да обясня на Криси, че ще получи подаръка си по-късно.
Виж целия пост
# 5
а в метро?
Виж целия пост
# 6
и тук:
Комсед
Фирмата е изключителен дистрибутор за България на: LEGO, RAVENSBURGER, ZAPF CREATION, BONTEMPI, M&C, TSS и PLM. Официален дистрибутор е и на марките: BBURAGO, MONDO, INTEX, HEMMAR и AIRFIX.

Пл.Славейков - ул.Дякон Игнатий 21;

ЦУМ- партера;

Централни Хали;

бул. Витоша 26;

зала Универсиада;

ул.Тодор Каблешков 76 – хипермаркет, централен офис и склад


а друга идея е марсел
Виж целия пост
# 7
в Метро - имат пак от онези имитациите  Sad и в Марсел си имат някаква тяхна версия
В КОМСЕД - най-рано след 1 месец  Sad
Аз се обаждах в КОМСЕД по телефона (единствения в сайта) и казаха, че ще имат доставка след месец, но днес ще ходя до ЦУМ, Халите и пл. Славейков. Дано да имат по магазините.
Виж целия пост
# 8
днес ще ходя в марсел и ще питам там
на симба не е лоша " имитацията"на бейби борна, ако искаш като краен вариант
Виж целия пост
# 9
Ужасно съм ядосана и ми е много мъчно. Ядосана на това, че към днешна дата в София няма baby born!!! В Хиполенд - в Скай сити, Хиполенд - Люлин, КОМСЕД, Пигисхаус и още не знам колко на брой по-малки детски магазини няма такова бебе. Мъчно ми е, защото съм обещала и детето ми вярва, че на РД, който е сега в събота ще получи от мама въпросното бебе. Не знам дали е нужно, но уточнявам, че питам за оригиналното baby born, не за подобните такива имитации. Както много от продавачките ми казаха - онова от 100 и нагоре лева ли? Да, това искам.
 Моля, ако някой е видял някъде - където и да е, да пише. Стискам палци!
Защо не опиташ да си го поръчаш от някъде другата извън БГ, близки или приятели ако могат да ви го изпратят?
Така вероятно ще имаш по-голям късмет.
Успех!
Виж целия пост
# 10

аз търсих за детето на сетсра ми бейби анабал в игра4ките, но ми казаха че никъде няма да открия
и имали само бейби борн негърче
питай ги дали не могат до събота да ти го докарат
ако ти върши работа естествено
Виж целия пост
# 11
Днес направих цяло разследване за това бебе. Стигнах до вносителите, като минах през не знам вече колко на брой детски магазини. Никъде няма и причината е, че лятото нямали внос на тези бебета, правели зареждане преди Коледа. На мен това ми се струва най-голямата глупост - само за Коледа ли подаряваме на децата си играчки?! Обаче навсякъде е пълно с аксесоарите за baby born - дрешки, обувки, шапки, ваничка, количка и т.н. И аз питам като няма на кой да ги обличаме тези дрешки за какво са ми?!
Не съм предполагала, че това може да е истина - в София няма baby born (anabel също няма).  Thinking
Сега поръчката на негърчето е последния ми шанс.
Виж целия пост
# 12
Днес направих цяло разследване за това бебе. Стигнах до вносителите, като минах през не знам вече колко на брой детски магазини. Никъде няма и причината е, че лятото нямали внос на тези бебета, правели зареждане преди Коледа. На мен това ми се струва най-голямата глупост - само за Коледа ли подаряваме на децата си играчки?! Обаче навсякъде е пълно с аксесоарите за baby born - дрешки, обувки, шапки, ваничка, количка и т.н. И аз питам като няма на кой да ги обличаме тези дрешки за какво са ми?!
Не съм предполагала, че това може да е истина - в София няма baby born (anabel също няма).  Thinking
Сега поръчката на негърчето е последния ми шанс.

Тъкмо ще се учите на расова толерантност от малки  Peace Питай ги къде им е складът и ако не могат да ти го доставят до събота, иди да си го вземеш. Напълно те разбирам в желанието да осигуриш мечтаната играчка точно на рождения ден, дано да се зарадва детенце! Наистина е тъпо - цяла столица толкова ли не може осигури пазар за няколко по-скъпи кукли?!
Виж целия пост
# 13
Подробно разследване си направила.
Наистина и аз бих предложила  магазина на Черни връх.
Сещам се, че на Славейков, ъгъла на Графа и Солунска/ако вървиш по Графа от дасната страна, завиваш надясно/-та там също имаше магазин за Лего, пъзели и други подобни и съм виждала нещо за Бейби борн.
Успех и пише дали си успяла да намериш.
Виж целия пост
# 14
И в магазина на Черни връх нямат, и в Лего на Славейков нямат, и в Лего в Халите нямат, никъде няма, наистина съвсем не преувеличавам като ви казвам, че навсякъде проверих.
Снощи писах по имейла на http://www.igra4kite.com дали имат налично бебе. Сутринта ми писаха, че имат едно единствено baby born негърче с аксесоари. Веднага им се обадих и утре сутрин ще ми го доставят. Такова облекчение изпитвам сега, че не мога с думи да го изкажа. Няма да изпита разочарование Криси утре!  newsm44 newsm68 newsm44
Благодаря на всички, които ми давахте идеи къде да търся.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия