мнение за д-р узунова от 22 дкц

  • 14 668
  • 14
здравейте
търся мнение за д-р узунова или друг гинеколог от 22 дкц в софия
интересува ме преглед, цитонамазка и поставяне на спирала
Виж целия пост
# 1
Нямам добри отзиви за АГ-тата в 22-ра.
Димитров е кошмар, кошмар и нещо. Пълно хахо.

В страничното тяло на поликлиниката (УНГ-то и Био/или/Бодимед където е) е Рускова. Ползвала съм я. Беше мила и ми свърши работа. Има обаче подробност -  със загубили бебета почти всички са много внимателни. 
Виж целия пост
# 2
благодаря, но рускова вече не е там, иначе и аз за нея се бях засилила, сега там е някаква коларова, която май беше преди в самата 22 дкц и пушеше п о време на преглед- така че не става  според мен...затова питам за узунова
димитров и на мен не ми хареса
може и извън дкц-то, но да е в квартала и да е по НЗОК
Виж целия пост
# 3
Понеже имаш изчерпан лимит за Лични Съобщения, си позволявам да ти пусна координати на Рускова тук.
Нели Рускова
0887/710673
Успех.   bouquet
Виж целия пост
# 4
благодаря, преместила се е в 18 поликлиника
Виж целия пост
# 5
Аз не съм доволна от Узунова и смених доктора Sad
Виж целия пост
# 6
ходих, взе ми цитонамазка, но на два пъти нямаше инструменти за да ми сложи спиралата, и так аизгубих маса време с нея
искаше да отида в работно време, но на мен не ми е възможно
и това, при положение че слагането на спирала се заплаща
и аз няма д аходя повече при нея, насочих се към гинека, ще пробвам и тях, поне работят в събота
Виж целия пост
# 7
mamavassi, горещо НЕ ти препоръчвам Гинека-та до ИЧС.
 
Виж целия пост
# 8
олее, я пиши защо, може и на лични  Praynig
Виж целия пост
# 9
здравейте
търся мнение за д-р узунова или друг гинеколог от 22 дкц в софия
интересува ме преглед, цитонамазка и поставяне на спирала

Олелеееееее НЕДЕЙ при Узунова ако е същата Узунова идваща от 19п ка Една с къса коса руса (изрусена май) дето каза че и писнало от бременни не искала да вижда повече и затова консултациите с тях ще се провеждат през вратата да не ги гледа (така и стана)И после излезе във отпуска 2седмици преди термина ми и ни се чу ни се видя и ме остави в пълно неведение за това което ме чака и въобще какво трябва да правя и добре че беше сестрата горката направление да ми напише и указания да ми даде и що ли не я послушах иде ми да си строша простата глава с някой камък ама не аз си чаках докторката мислех си тогава че е редно да се върне да си каже Тя мнението или поне да се обадиОбобщено докторката хич не я интересуваше и ме остави на сестрата-тя да решава и да се занимава с мене. Та се чудех към края вече като я мернех (рядко се случваше)що ще там ,като полза никва, сестрата вършеше всичко
Писала съм повече във черен списък Има много недоволни от нея, лично познавам
Виж целия пост
# 10
Ето виж тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4909.msg1147934#msg1147934

и тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4909.msg1149415#msg1149415
Виж целия пост
# 11
благодаря ти за мнението, аз лично три месеца не можах да си сложа спирала при нея, ту нямаше чисти инструменти, ту нея самата я нямаше, изобщо май може и да е добър специалист, но няма как да го разбереш, защото все я няма или не може да преглежда Crazy
Виж целия пост
# 12
Не ти препоръчвам защото доста често я няма/все е в болнични,отпуски и т.н./, не идва на време на работа ,така че досат често трябва доста да почакаш,за да се видите/чакала съм 4часа за да ме приеме,а тя все ходи да си говори със др.доктори,познати и прочие/. Не знам какъв специалист е защото се старая да не се засичаме/за съжаление се записах при нея да ми следи бременността/.Най-вече съм недоволна от отношението и - каквото и да попиташ не получаваш отговор!
Виж целия пост
# 13
Аз ходих при д-р Узунова в 22 ДКЦ. Според мен лично тя е много добър диагностик , доколкото знам няма грешна диагноза дадена от нея! Друг е въпроса , че в 22 ДКЦ няма условия като в частен кабинет, но както казва достатъчно е поне прегледа да направи / в интерес на истината безпогрешно ме диагностицира без ехографии /  и да вземе микробиология на първо четене.. Верно е ,че се чака, и сутрин вместо в 7.30ч идва в 8.20ч - закъснява да, но то кой не закъснява вече по поликлиниките като работят за по 300лв , това е действителността за съжаление. Малко е дръпната , но де да знам на мен лично ми направи добро впечатление, почаках си пред кабинета доста, но два пъти ходя при нея, определено не ми е направила лошо впечатление не смятам, че претупва нещата ! Само да предупредя за нещо! Никакво ходене при другия д-р Димитров ! Абсолютен хахо бил , аз не съм ходила при него, но няма нито един , който да каже обратното за него, включително всички които съм засичала пред кабинета на д-р Узунова.
Виж целия пост
# 14
Гинеколозите в 22ДКЦ, както и в съседния "Бодимед", са истински кошмар. Имах намерение да си следя бременността при д-р Узунова като потенциално най-малко опасна, но след неколкократно изнурително чакане без никакви резултати / защото компютърът се скапал, акушерката я нямало, пък тя се занимавала с тези работи и т.н./ , а и след като акушерката ми изпроси пари на място  още на първото полагащо ми се към касата изследване, просто се отказах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия