3D проекти за баня къде правят???

  • 8 697
  • 9
Момичета, кажете ми моля ви къде правят тези 3Д проекти за баня като си си избрал вече плочките?В магазините ли от където купуваш плочките или?
Благодаря ви много!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Това лято ходих в Мартинели и там ми казаха, че могат да ми направят 3Д проект и да ме посъветват как да си подредя плочките, както и други съвети.  Peace
Виж целия пост
# 2
 Ние ги купихме от Signo, но проектът си беше 2D , а не 3D. Не мисля, че има кой-знае какво значение. Искаха ни 100лв капаро, които се приспадат от цената на плочките, т.е. ако си купиш плочките от тях проектът е безплатен. Иначе изгаряш със 100 кинта.
Виж целия пост
# 3
Рокандо правят, както и Ел Керамика. От първите не съм доволна. Naughty Но говоря за магазина и пиклите на Раковска /тотално ми объркаха проекта/. За другите магазини не знам.
Виж целия пост
# 4
В магазините, в които продават ROCA, а също така и във фирмения на Идеал стандарт - ако купиш от тях, но не знам дали ожеш да си го вземеш и да платиш нещо newsm78
Виж целия пост
# 5
В по-големите магазини за бани правят.Ние си взехме от Мартинели и там ни направиха такъв.
Виж целия пост
# 6
също правят в Декор Керамик на Сливница, но се заплащатл После ако купиш плочки от тях се приспада. ще се опитам да изпратя нашата
Виж целия пост
# 7
В "Булгрес" правят 3D проект. Даваш 50 лева и ако си купиш плочките от тях ги приспадат от цената. Аз съм много доволна от момичетата в магазина  - става дума за този в Бургас.
Виж целия пост
# 8
В Киров и Син правят също.
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви много момичета  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия