FloryVital - ампули за коса

  • 11 700
  • 7
Здравейте! Simple Smile
Не съм мама, но често чета форума ви..
Наистина е много полезен, браво...и благодаря Simple Smile))
Потърсих, но не открих някъде да сте споменали ампулите за коса на FloryVital..
Косата ми е в ужасно състояние. Днес ходих на фризьор и ми отрязаха половин педя нацъфтяла жестоко коса, а има още. Sad Сега ми е малко над раменете, а много да е искам дълга. Та...днес започва новият живот на моята коса. Simple Smile) Решила съм много да се грижа за нея, постоянно да я глезя и дано след 3-4 месеца да се радвам на резултат..В момента се душим с мас, газ и оцет. Ще правя маски с жълтък, със зехтин, снабдих се с хининова вода, тривитаминол (с кое да почна първо ooooh!) и се чудя какъв шампоан да си взема (м/у др, ако имате идея кой би подействал добре на мазна (всеки ден я къпя Confused), права коса с цъфтящи краища Thinking). В момента ползвам бебешки, но ми се ще да го подменя.
Таа...аз исках само да ви питам за споменатите ампули, а така се унесох Shocked Ползвате ли ги? От колко време? Има ли резултат и след колко време се появи? В корените ли се втриват или по цялата дължина?
Благодаря предварително. Hug
Виж целия пост
# 1
Ползвала съм ампулите Флори витал след като родих, защото получих силен косопад. Много съм доволна от тях, даже и сега понякога ги ползвам. Втриват се след измиване на косата в корените й без да се изплаква след това.
Ако има някакво значение - с къса коса съм и едва ампула ми стига за няколко пъти. Резултат- може би след около едномесечно ползване.
Виж целия пост
# 2
Ползвам ги в момента и смятам, че имат ефект. Поне на моята коса добре се отразяват.
И аз втривам само в корените, без изплакване.
Виж целия пост
# 3
Хубави са,но както повечето неща за косата, трябва да се използват продължително време за да има ефект!
Виж целия пост
# 4
аз мисля да пробвам ампулите.надявам се че са добри Rolling Eyes
а после да се хваля Party
Виж целия пост
# 5
По мои наблюдения са по- добри от тези,
на ДЕНИС- с костен мозък и плацента. Rolling Eyes
Втриват се в корените след баня и не се отмиват Wink
Виж целия пост
# 6
Не съм ползвала тези ампули, но искам да посъветвам нещо авторката.
Мила, ако искаш да имаш хубава и здрава коса, зарежи бебешкия шампоан. Той не може да даде на косата ти необходимите грижи. Не се очудвай, че косата ти цъвти, просто няма какво да я предпази. Ходи по-честичко на фризьор, да ти обира връхчетата и да ти оформя прическата, най-малкото, така ще има здрав вид. Няма нищо по-грозно от дълга, проскубана и нацъфтяла коса.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Цитат
Мила, ако искаш да имаш хубава и здрава коса, зарежи бебешкия шампоан. Той не може да даде на косата ти необходимите грижи. Не се учудвай, че косата ти цъфти, просто няма какво да я предпази. Ходи по-честичко на фризьор, да ти обира връхчетата и да ти оформя прическата, най-малкото, така ще има здрав вид. Няма нищо по-грозно от дълга, проскубана и нацъфтяла коса
За бебешките шампоани и аз бих я посъветвала същото и наистина нацъфтялата дълга и проскубана коса е нещо ужасно. Не се стреми непременно към дълга коса. Важното е да изглежда добре. Казвам ти го , защото и аз имах същия проблем и непременно исках дълга коса. Ходих да ми обират връхчетата веднъж на три месеца, но в момента , в който ми отрязаха повече коса и с полагането на големи грижи и често подстригване , вече всичко е наред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия