Сватба през високосна година??

  • 10 664
  • 24
момичета, какво мислите по въпроса за сключване на брак през високосна година? С милия планираме да се вземем догодина - която е високосна.  Shocked
Но като прочетох някои неща, започнах да се притеснявам - че не било хубаво и т.н. А не ми се иска да отлагаме за по-догодина и т.н. Въпреки, че някъде пишеше, че имало много здрави бракове, сключени през високосни.
Вълнуват ме също въпроси от типа дали халките трябва да са сребърни (среброто някак ми простее точно за халки )
Може ли примерно да са от бяло злато ... и ей такива неща. много ще съм доволна ако ми напишете нещичко по въпроса още....
 newsm78
Виж целия пост
# 1
Ние сме женени от 10 години, сключихме брак през високосна година. Халките ни са златни. Не мисля, че има проблем, че годината е високосна- ако се обичате- вземайте се! Grinning
Виж целия пост
# 2
Не вярвам в подобни суеверия - високосни години, бели халки и т.н...
Щом сте решили - женете си.
Един съвет - ни си пълни главата с глупости.
Виж целия пост
# 3
Нашият брак е сключен през високосна година.
Не се връзвам на такива щуротии. Ако им вярвах, въобще не трябваше да се омъжвам. Щот и кумувете ни не са семейство, и на някакъв важен за църквата ден стана, в който не било хубаво да се вдигат сватби, и във високосна година, и не бях с бяла сватбена рокля и бели сватбени обувки, и т.н...
Халките ни са си златни. Никакви ограничения не сме си поставяли при избирането на пръстените, които точно към този момент (подготовка за сватбата) вярваме, че ще носим цял живот.
Виж целия пост
# 4
Не вярвам в подобни суеверия - високосни години, бели халки и т.н...
Щом сте решили - женете си.
Един съвет - ни си пълни главата с глупости.

 Peace
Виж целия пост
# 5
За първи път чувам за такива "ограничения". Щом се харесвате, взимайте се, пък било и през високосната година. Друг е въпросът ако сляпо вярвате на поверията Naughty
Виж целия пост
# 6
Господи и такава ли глупост е измислил някой???  #Crazy
Виж целия пост
# 7
Не вярвам в подобни суеверия - високосни години, бели халки и т.н...
Щом сте решили - женете си.
Един съвет - ни си пълни главата с глупости.
PeaceПредстави си ако всички вярват на суеверията-то догодина няма да има нито 1 сключен брак. Thinking
Виж целия пост
# 8
И нашата сватба беше през високосна година - 2000. За протокола - халките ни бяха златни. Дори не съм се замисляла дали трябва да са сребърни. Други неща тогава ме тревожеха. Ходехме на предбрачен курс и сериозно се бях замислила за всичко, което ме очаква.  Grinning
Ех, спомени..... Ето, една идея ти давам: в подаръчетата за гостите вложи нещо сребърно или с цвят на сребро.
Прекрасна сватба ти пожелавам! И да се забавляваш с този човек докато се появи среброто в косите.  bouquet
Виж целия пост
# 9
Ние също се оженихме през високосна год./2000г./ и имаше познати, които ни
убеждаваха, че едва ли не сме луди, но суеверието не ни спря и още сме заедно.
Халките ни бяха бяло и жълто злато, защото такива ми харесха, а не защото трябвало.
Ако мислиш, че си намерила подходящ човек - ожени се, ако се съмняваш- изчакай.
Една година с подпис или без няма голямо значение.
Виж целия пост
# 10
мноооого лош избор, особено на 29 февруари- така ще имате годишнина веднъж на 4г.
ммм  не одобрявам -поради тази при4ина Peace
Виж целия пост
# 11
Женени сме през 2004 беше високосна.Не съм знаела изобщо че имало някакви поверия,а сега брака ми върви перфектно.Халките ни са златни. 
Виж целия пост
# 12
Няма никакъв проблем, поверия  Close Аз изповядвам исляма и при нас беше, че не можело да се женим  между два байряма. Е пък ние се оженихме и за сега всичко е  Peace
Виж целия пост
# 13
Много ме раzсмя  Joy  Joy  Joy

Едно ще ти кажа, теzи, които постоянно мислят, че ще им се случи нещо лошо, прекарват целия си живот в очакването му. И когато се случи, си каzват "Знаех си аz, не съм късметлия". Отимиzъм и непукиzъм му е майката... zабрави теzи суеверия и се насляди на приготвленията zа сватбата. А то щастливия брак zависи от вас двамата, не от метала, от който са направени халките или от датата
Виж целия пост
# 14
Ние сме женени от 10 години, сключихме брак през високосна година. Халките ни са златни. Не мисля, че има проблем, че годината е високосна- ако се обичате- вземайте се! Grinning
И ние така. Халките ни са златни, но това не но пречи да сме много щастливи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия