Отказа да суче а си изяде кашата

  • 338
  • 3
Предзи 1/2 час исках да накърмя Коко а той отказа. Реших да му дам каша - и я изяде Cry
Последните 4-5 дни имах големи неприятности и предполагам ми е намаляла кърмата. Но той знае ли преди да започне да суче колко има newsm78
Снощи се наложи да го дохраня - изяде 70-90 гр. Значи аз съм имала най-много 50 Cry
Дали иска да се отбива newsm78
Виж целия пост
# 1
От един път не може да се каже. Виж как ще се държи следващите дни.
Но по принцип е възможно, Иво почна да се отбива на тази възраст и ми костваше доста усилия да поддържам интереса му към кърменето през деня.
Виж целия пост
# 2
А защо не се опиташ да я увеличиш с нещо...ако наистина е намаляла...мен ми се струва рано за отбиване...и откога се захранвате...ако е отскоро, може би му е още интересно и затова предпочита кашата...ние в началото също имахме такъв период, но аз се цедях и нямах проблеми с кърмата...после пък предпочиташе цицата пред кашата...сега горе долу нещата се нормализираха...В крайна с/ка май зависи от теб какво ще направиш...дали ще му помогнеш да се отбие или ще продължите да се кърмите...с много настояване и усилия предполагам...или повечко нощни кърмения....
Виж целия пост
# 3
Не се шашкай, И на мен ми се случва на няколко пъти, но на следващия ден нещата се нормализират. незнам на какво се дължи, но след 3-я път вече не се притеснявам като видя, че кърмата е понамаляла. Пий един лактогонен чай Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия