Какво АМ след 1 год.

  • 972
  • 17
Здравейте!! Ние досега бяхме на Фризо 2, струва ми се обаче, че на малчо ну стига вече или не е достатъчно хранително, защото вечер изпива към 240гр. и към 3 часа се събужда гладен.Това положение е от около 2 месеца насам, та се чудя сега дали да мина на Фризо 3 или да избера друго мляко?Има ли някой като нас, каква алтернатива предлагате? Чувала съм , че Нестле джуниър е по-хранително, знаете ли нещо по въпроса, от друга страна знам че не е хубаво да се сменя млякото на детето?
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми категорично отказа Фризо 3,този аромат на ванилия не и понесе!Яде Нестле Джуниър PeaceНе е хубаво лятото да се сменят марките млека,а и детето е вече голямо!
Виж целия пост
# 2
Пробвай го с Фризо 3, ако не му хареса- тогава го смени с друго подхоящо
Виж целия пост
# 3
Аз давам Фризо 3,но почти всички марки млека имат за над годинка
Виж целия пост
# 4
Давах Nestle Junior Peace
Виж целия пост
# 5
Ние сме на Нутрилон3, но имаме същия проблем и за да се засити вечер му давам пържо около 150гр. пюре и след това 210мл. мляко. Вчера гледах Аптамила и ми се видя доста по-калорично от нашето мляко, но не съм сравнявала точно 3-ките на двете млека, но смятам да го направя и да пробвам само с Аптамил 3 без пюре.
Виж целия пост
# 6
Ние все още си пием вечер Нестле Джуниър.  Peace
Преди това обаче бяхме на Нан, при вас от Фризото на Нестле  Thinking ами сигурно няма да има проблем.
Виж целия пост
# 7
Ние досега бяхме на кърма  и много се чудех какво мляко да взема. Тя до скоро не беше опитвала АМ. Купих Лактана Био 3 - дребката много го хареса  Hug
Виж целия пост
# 8
След годинка почнах веднага Нестле Джуниър-и до сега закусва и вечеря с него,засища го, а и смятам,че е много по-хранително и здравословно от всичко друго.
Виж целия пост
# 9
След годинката и досега  (1г. И 8м.) синчето ми пие Nestle Junior!
Виж целия пост
# 10
Може обикновено прясно мляко, може Нестле Джуниър или която и да е тройка от млеката. Няма никакъв проблем за смяната на млеката на тази възраст, не е препоръчително да се сменят много, когато бебето е новородено или под 3-4 месеца, след това няма никакъв проблем.
Хубаво и засищащо е Милумил.
Виж целия пост
# 11
Синът ми хапва (яде го разтворен заедно с кус-кус и сирене) Нестле Джуниър.
Виж целия пост
# 12
Вечер преди сън давам Нестле Джуниър.
В другите храни яде прясно мляко.
Виж целия пост
# 13
И Радост пие Нестле джуниър вечер, през останалото време давам кисело мляко.....т.е. още веднъж
Виж целия пост
# 14
Нестле джуниър  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия