Часът на Милен Цветков - Тема за секса

  • 2 147
  • 36
Здравейте! Днес, с петъчно настроение сме решили да направим закачлив разговор на тема "Що е то пълноценен сексуален живот?". Ако някой от вас има отношение към темата или желание да участва, нека се свърже с нас на телефони: 8050184, 8050182




---------------------------------------------------------------------------
Моля, пишете на кирилица!
Виж целия пост
# 1
 Направете заглавието на темата по-разбираемо Peace
Виж целия пост
# 2
Ооо, агентите на Нова са тук.  Grinning Моля те, пиши на кирилица, че шльокавицата е малко неразбираема. Аз лично няма да гледам Милен Цветков, тукашните теми за секса са ми достатъчни.  Grinning Благодаря за поканата, все пак.   bouquet
Виж целия пост
# 3
Ако иска Милен Цветков да дойде тук,да види що е то секс.Прелива,прелива БгМама.
Виж целия пост
# 4
Ако иска Милен Цветков да дойде тук
Едва ли би се осмелил... Twisted Evil
Виж целия пост
# 5
Пуснете темата в ДиС. Там се вихри сексът, тааам!
Виж целия пост
# 6
И каква е идеята на подобна тема? Кому би била интересна? Предвкусвам дебати от сорта: "Качеството или количеството- решете сами!"  Laughing
Я се понапънете и измислете по закачлива и интересна темичка.
Виж целия пост
# 7
В ДиС, в ДиС пуснете обявата! Там е пълно с гости, които умират да си говорят за секс. Що да не дойдат да погостуват и при вас?  Wink Mr. Green
А аз ще съм първа кипра на дивана пред ТВ-то!
 Popcorn
Виж целия пост
# 8
Нито ми се участва в предавания за секс, нито ми се гледат такива. Аз сексът го практикувам, нямам нужда от теория.
Виж целия пост
# 9
Ако иска Милен Цветков да дойде тук
Едва ли би се осмелил... Twisted Evil
Joy
В ДиС, в ДиС пуснете обявата! Там е пълно с гости, които умират да си говорят за секс. Що да не дойдат да погостуват и при вас?  Wink Mr. Green
А аз ще съм първа кипра на дивана пред ТВ-то!
 Popcorn
Виж целия пост
# 10
Щом има агентури от нова във форума да им кажа само- айде не се абете да искате нашето мнение и без това нито Милен Цветков, нито някой друг го боли за мнението на българина, важно е предаването да върви.
Виж целия пост
# 11
Еееех, колко сте лоши. Нека пишат хората. Аз пък не виждам нещо лошо в това да отправят тук покани за участие в темите си. По темата за секса - отношение имам ( защото го практикувам ). Но да се изтипосам в предаването да коментирам колко секс правя, с кого го правя и до колко ми е задоволителен - няма нужда. Виж, ако пуснете тема по въпросите за майчинството, детските и т.н. - пишете ме. Веднага идвам. Че понякога такива глупости са се ръсили в това студио, че съм побеснявала.

А, и малко офф. Кажете на сутрешния блок да си оправят студиото. Моля  Praynig ( за справки - темата " Бременна ли е Лора Крумова " ).
Виж целия пост
# 12
Щом има агентури от нова във форума да им кажа само- айде не се абете да искате нашето мнение и без това нито Милен Цветков, нито някой друг го боли за мнението на българина, важно е предаването да върви.
newsm10
Виж целия пост
# 13
Много готина темичка. На какви се правите всички като сега съм сигурна, че ще сте в 17:30ч. пред екрана Laughing
Виж целия пост
# 14
Няма да съм !  Cry
 на работа съм
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия