Питаме-отговаряме(за прическите)

  • 81 324
  • 760
# 615
Момичета, дайте мнение.
Лятото, боядисана черна, истинския ми цвят е тъмно рус, светло кестеняв...

http://img143.imageshack.us/img143/7033/p1000209og1.jpg

След което се подстригах:
 
http://img125.imageshack.us/img125/8880/p1000407nv1.jpg

И в момента, след домашни опити за изсветляване... сори за качеството на последната снимка
http://img143.imageshack.us/img143/1757/06052008pf6.jpg


Та, някакви предпочитания? Нови идеи? Ще ми бъдат в полза.
 Praynig Crazy
Виж целия пост
# 616
според мен ще стане много яко ако си направиш  светли кичури на тази основа,която си постиглала...а и идва лято newsm10
по-свежо,по-добре според мен newsm53
Виж целия пост
# 617
според мен ще стане много яко ако си направиш  светли кичури на тази основа,която си постиглала...а и идва лято newsm10
по-свежо,по-добре според мен newsm53


На същото мнение съм
Виж целия пост
# 618
И в тази връзка, какви кичури са модерни в момента? Асиметрични, дебели, тънки, в долните пластове на косата, други....... newsm78?
Виж целия пост
# 619
И аз съм за последната снимка на Млада козичка, и като цвят е добре и като дължина Peace А за кичурите- все по- често виждам "шарени коси"- с различни по цвят и нюанс снопчета, а не например тъмна коса с много руси кичури.
Виж целия пост
# 620
за кичурите май все по често виждам че са на по два цвята newsm78
през изминалото лято и азекспериментирах Wink
косата ми беше с цвят касис на Лореал Кастинг-цвета е невероятен,който харесва такива може да пробва и е доста покривен,примен се беше получил и то върху черна коса-неми се вярваше направо Rolling Eyes) на кичури в същата гама но по-светли

 и един прекрасен ден(както доста често се случва при жените)без да се съветвам и да казвам нянякого отидох и си изсветлих косата доста,стана страхотен кестеняв цвят...и от там кичури много светли newsm53(направиха ми май се водят триъгълни или нещо такова в смисъл че в горната част на главата бяха по дебели и по-нагъсто, постепенно отдолу намаляват...стои страхотно и щади долния пласт...нали най често той се изтущава и цъфти newsm44 newsm18  Hands Clap

Виж целия пост
# 621
Млада козичка,според мен най-добре отиди на фризьор,а не експериментирай в домашни условия. Peace
Според мен ще ти е супер,ако си направиш цвят  капучино и светли кичури(но тънки). Hug
Виж целия пост
# 622
Мерси за мненията, ама аз малко не си падам по кичури и шаренийки в косата ми.
А като прическа, самата дължина?  Thinking
Виж целия пост
# 623
С къса ми харесваш повече като че ли. Rolling Eyes
Защо не пробваш къса,на каре?
Виж целия пост
# 624
Ами не съм решила още, преди нали така бях, и за това сложих снимка да прецените.
Виж целия пост
# 625
Аз лично много се кефя на жени,които имат смелост да експериментират с дължината на косите си,така че- къса коса. Peace
Виж целия пост
# 626
Ми да ти кажа, то идва време сега лятото за нещо свежо, така че няма да се изненадам ако пак я скъся драстично.
Ама цвят, цвятттт.
На мен този в момента не ми харесва, какъв друг би ми отивал? Без червено. Simple Smile Thinking
Виж целия пост
# 627
Капучино. Peace
Виж целия пост
# 628
Дай една снимка че не се сещам  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 629
В момента точно снимка на "капучино" не мога да открия. ooooh!
Но ще сложа други предложения  Hug





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия