Каква очна линия?

  • 809
  • 13
Препоръчайте ми хубава очна линия? Аз никога не съм ползвала, но сега се навих  Grinning
Нещо ми се върти, че имаше такива, които завършваха като фулмастер? Мисля си, че те се нанасят по-лесно?
Ако може давайте и снимки и цени  Hug
Виж целия пост
# 1
Козметика за лице ползвам само на ЛОРЕАЛ ,не бих я сменила! Много съм доволна! Peace
Виж целия пост
# 2
Аз никога не съм ползвала очна линия,но една приятелка беше ползвала на "Манхатън"и беше много доволна!
Виж целия пост
# 3
В момента съм с Флор Мар-лесна за нанасяне,не се размазва  Peace
Виж целия пост
# 4
Да, моята е като писец! Нанася се много по-лесно от старите модели, все едно ползваш идеално подострен молив,само че е много по-наситено черно. Моята е на ИМПАЛА, но предполагам, че и на др. марки ще има такива, дори много по - добри. Но аз съм доволна!  Hug
Виж целия пост
# 5
Моята е Голдън Роуз...Може да е евтина, но е с наситен цвят, трайна и лесна за нанасяне...От сутринта до късо вечер не помръдва...  Hug
Моята не е тип фулмастер, те са ми по - трудни за нанасяне
Виж целия пост
# 6
моята също е на Golden rose,с твърда четка е и съм доволна от нея  Peace
Виж целия пост
# 7
От години ползвам Голдън Роуз - да не те заблуждава ниската цена , очната линия е страхотна и не я заменям за никоя друга !!!
Виж целия пост
# 8
  И аз я ползвам от години страхотна е и не я заменям за никоя друга марка за сега.  Peace
Виж целия пост
# 9
Не съм ползвала никога очна линия
Виж целия пост
# 10
Ползвам черната на Орифлейм - много съм доволна!
Виж целия пост
# 11
И аз ползвам Голдън Роуз, с четчица и смея да твърдя, че владея поставянето на очна линия до съвършенство.

НО, аз ползвам очна линия от 9-ти клас, а сега съм на 31!

Мисля си, че след като не си си слагала до сега, за теб по удачният вариант е тип фулмастер, тъй като слагането се доближава до това с молив!

Успех в избора и начинанието.
Виж целия пост
# 12
Моята е Голдън Роуз...Може да е евтина, но е с наситен цвят, трайна и лесна за нанасяне...От сутринта до късо вечер не помръдва...  Hug
Моята не е тип фулмастер, те са ми по - трудни за нанасяне

И аз така Peace
Виж целия пост
# 13
Ползвам черната на Орифлейм - много съм доволна!
Peace Това май е един от най-добрите им продукти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия