кандида по време на бременност

  • 1 403
  • 1
здравейте, бих искала да обменя мнения, ако някоя мама се е сблъскала с подобен проблем. Накратко: преди две седмици се паникьосах от леко кървене (14 г.с-ца) и диагнозата беше ендоцервицит; назначиха лечение - за мен вагинални глобули и кремче за външно мазане, за приятеля ми също кремче и таблетки за пиене; шестдневен курс на лечение.
дойде време за редовния преглед и ми взеха влагалищен секрет - кандида. лекаря назначи "Полижинакс" - за 6-дневен курс, в опаковката препоръчват 12-дневен, но НЕ И ПРИ БРЕМЕННОСТ.
Мамита, някоя от вас имала ли е кандида докато е била бременна, с какво са я лекували и изобщо всяка информация ще ми бъде от полза.
благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 1
аз имах обилно течение,но не и гъбички.Вече не помня изписаните ми лекарства,само помня,че на някои пишеше същото.Гинекологът ми каза,че производителите се застраховат и са длъжни да го напишат Rolling Eyes Обаче аз съм си шубе и така и не си ги слагах Embarassed Но при теб е кандида и се нуждаеш от лечение.Защо пак не се консултираш с доктора си?Кажи му какво пише в листовката и че те е страх да ги приемаш Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия