Майтора и Маргарита по канал1

  • 3 384
  • 31
За пръв път пускам тема и не съм сигурна дали е точно за тук
Някой гледа ли го в сряда и четвъртък?
Аз за съжаление го гледах само снощи. И то защото колежката ми се обади да ми каже. И двете много харесваме книгата и не веднъж сме я коментирали. Затова когато случайно го засякла по канала ми позвъни. Спомних си, че в няколко теми за книги имаше и други почитателки на Булгаков и на точно тази книга. И защото аз много рядко гледам канала, си мисля че и с други хора е така. Та затова да ви кажа, че го дават. Филма е нов, специално следих надписите - 2005г. пише накрая. Много ми е било интересно винаги, как може да се филмира точно тази книга. Но поне това което видях снощи ми хареса.  Филма много точно върви по книгата, а аз така обичам.
Кажете вие какво мислите.
Виж целия пост
# 1
  Гледала съм този филм.Не е лош.....Малко не съм съгласна с подбора на някои актьори(не възприемам Маргарита и Пилат Понтийски).Иначе,повечето си пасват на образите.
Виж целия пост
# 2
Книгата е от най-любимите ми!!! Филма си го свалих преди месеци без превод. Гледах само първата серия и това, което видях много ми хареса. Сега не сколасвам да гледам по Канал 1, та със сигурност ще си гледам когато мога от диска. Воланд за мен е много сполучлив. Като цяло ми харесва как е направен филма. Патриаршите езера, цвят по-скоро сепия отколкото черно-бяло. Рязката граница с цветните кадри. Абе да ти кажа, така съм си представяла филмирана книгата. Ще видим като го догледам де.. но за начало ми харесва много  Wink
Виж целия пост
# 3
Книгата е от най-любимите ми!!! Филма си го двалих преди месеци без превод. Гледах само първата серия и това, което видях много ми хареса. Като гледам сега не сколасвам да гледам по Канал 1, та със сигурност ще си гледам когато мога от диска. Воланд за мен е много сполучлив. Като цяло ми харесва как е направен филма. Патриаршите езера, цвят по-скоро сепия отколкото черно-бяло. Рязката граница с цветните кадри. Абе да ти кажа, така съм си представяла филмирана книгата. Ще видим като го догледам де.. но за начало ми харесва много  Wink

Откъде свали филма?
Виж целия пост
# 4
Книгата е от най-любимите ми!!! Филма си го двалих преди месеци без превод. Гледах само първата серия и това, което видях много ми хареса. Като гледам сега не сколасвам да гледам по Канал 1, та със сигурност ще си гледам когато мога от диска. Воланд за мен е много сполучлив. Като цяло ми харесва как е направен филма. Патриаршите езера, цвят по-скоро сепия отколкото черно-бяло. Рязката граница с цветните кадри. Абе да ти кажа, така съм си представяла филмирана книгата. Ще видим като го догледам де.. но за начало ми харесва много  Wink

Откъде свали филма?

От руски торент тракер. Но не ме питай кой... вече не помня. Пусни да търсиш "Мастер и Маргарита"+торент, ще го намериш
Виж целия пост
# 5
Мерси! Много ми е интерсно да видя как се филмира такава книга.
Виж целия пост
# 6
Мерси! Много ми е интерсно да видя как се филмира такава книга.

Търси обаче серийния филм от Руската телевизия, че ще ти излязат куп други екранизации, определено не руски  Twisted Evil
Виж целия пост
# 7
Май ще пробвам да го дебна по канала, че не ми се рови из торентите.
От едната серия която гледах и на мен Пилат ми направи впечатление на доста "боен". Имам спомени, че го мъчеше едно главоболие и подагра ли беше? А този доста свеж ми се видя, но не знам нататък как ще е.
А това с черно-бялото страшно ме подведе. Понеже не хванах началото, реших, че е много стар, от черно-белите времена. Както казва Vache  точно така си представях Патриаршите, и Грибоедов, и лудешкото тичане на Ваня из Москва. Малко като в старите филми дето вървят на по-бързи обороти.
Виж целия пост
# 8
А ТУК погледна ли?  Wink
Виж целия пост
# 9
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=22328

Но е голям за моя старичък комп.
Все пак благодаря за идеята.
Виж целия пост
# 10
От форума разбрах за филма - сега го дърпам ... и  нямам търпение, защото "Майстора и Маргарита" е една от любимите ми книги. Засега нямам очаквания, едва ли ще надмине книгата, но затова пък си умирам от любопитство. Благодаря!  Wink
Виж целия пост
# 11
Не знам дали да гледам филма. Това е любимата ми книга.
Виж целия пост
# 12
Не знам дали да гледам филма. Това е любимата ми книга.
        Thinking

       Гледай,гледай!Интересно ми е какво ще кажеш за подбора на актьорите......
       Аз лично не мога да възприема Кирил Лавров в ролята на Понтий Пилат.Не възприемам също така и Маргарита,не помня името на актрисата. Embarassed   Струва ми се,че ,първо, трябва да е поне по-голяма(възрастна)....
Виж целия пост
# 13
Абсолютно, категорично ми е най-любимата книга на света!
Свалих си го преди месец, когато го бяха качили в Замундата. Отначало и на мен Пилат ми се стори малко странен избор, но после образът се развива и ми се стори всъщност логичен. Чудесна трактовка, не очаквах и дори с опасение подходих към гледането.
Вие кажете, на мен много ми хареса.
Виж целия пост
# 14
Успях да гледам само 2-ра серия и повече не съм попадала на М и М. Sad Много искам да видя как са направили сцената с бала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия