Кажете как се правят лучени капки при хрема?

  • 1 293
  • 6
Това ми е въпросът,момичета.Тук съм чела,че някои от вас го прилагат този метод.Искам да пробвам,обаче незнам как се прави.Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
не го прави -много боли/ако е за детето/...ако си решила-изстисква се малко настърган лук/с марля/ и се разрежда с вода .по-добре му купи капки с прополис
Виж целия пост
# 2
стига де,вярно ли?Да,за детето е... ooooh!
Виж целия пост
# 3
Аз съм го прилагала това на детето Sad Настъргваш лук и го прецеждаш през марля , колкото е количеството на изцедения сок от лука- толкова и водичка прибавяш към него и капваш през 2, 3ч. в ноздричките Rolling Eyes първо опитай на себе си и прецени , не е особено приятно , но не е и толкова гадно Wink
Виж целия пост
# 4
И аз ще кажа не си подлагайте децата на всякакви дивотии(е,и аз веднъж  се реших и го отчитам като голяма грешка),има всякакви капки за нос-хомеопатични,по-силни,по-слаби,но тоя метод с лука е направо ужасен.
Виж целия пост
# 5
И аз те съветвам да не пробваш с лучените капки. Вярно е помагат, но затова пък лукът уврежда нервите в нослето. Възможно е да се намали или изгуби обонянието.  Naughty
Виж целия пост
# 6
не го прави -много боли/ако е за детето/...ако си решила-изстисква се малко настърган лук/с марля/ и се разрежда с вода .по-добре му купи капки с прополис
Nano, как се казват тези капки с прополис? От аптеката ли ги купуваш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия