бебешки рожден ден-малко въпроси :)

  • 3 144
  • 10
здравейте майчетаSimple Smile) бебка скоро ще стане на 1 годинка Simple Smile мислихме как да отпразнуваме рождения и ден и накрая решихме ,че един ден ще съберем роднините,на другия приятелите ниSimple Smile въпросът ми е за приятелския ден  -  наричаме го бебешкото парти,защото повечето са семейни и с бебета на около годинка Simple Smile ще се съберем в една сладкарница , която ще бъде затворена, запазена за нашия случай, обаче не мога да реша по кое време е най- добре да го направим . трябва да се съобразя с това кога спят,ядат и т.н. бебетата ,но много се колебая  предиобед ли да бъде или след ??? дайте ми съвет кога да го направим. разкажете ми за вашите първи рожденни дни Simple Smile какво бяхте приготвили за черпене- и за родителите и за бебоците... Simple Smile това е голям празник за бебо и нас и искаме да го направим както си трябва Simple Smile благодаря ви предварително Simple Smile приемам всякакви съвети Simple Smile)))))
Виж целия пост
# 1
Нашат първа годинка правихме в детски център, защото децата на повечето ни приятели са на по 2-3 години. Поради това беше след обяд, а и някак по-върви да се правят наздравици след 5ч  Wink Бяхме поръчали няколко пици, нарязани на парчета, сандвичи, сладки и соленки и всеки си вземаше каквото иска. За децата бяхме задължени от заведението да поръчаме детско меню, пак по наш избор в рамките на определена сума. Поръчахме пак същите неща и по един сок, с идеята, че децата няма да изядат почти нищо, ами ще го прехвърлим към масата на родителите.
Украсата си беше от там, но съм ходила на рожденни дни, където родителите си купуват балони и надписи ЧРД и си украсяват по свой вкус.
Моя съвет е да попиташ в сладкарницата дали са правили други подобни събирания, може да ти дадат някоя добра идея.

И още нещо важно- предварително помоли някой да ви прави снимките, защото на родителите не им остава време за това от посрещане на гостите, наглеждане на маси и др. Ние имахме 5-6 снимки на фотоапарата, добре, че беше приятелката ми да ни снима с нейния фотоапарат.
Виж целия пост
# 2
Честно казано, сладкарница не ми се вижда добро място за бебета на 1 г. По-добре детски център, дето да си лазят - тези, които не ходят, а другите да щъпуркат наоколо под зоркия поглед на каките, на които това им е работата. А вие да можете да си кажете по две думи между надничането вътре. Иначе - забрави някой от вас да седне.
А колкото до подходящото време - между 5 и 7 ми се струва ОК за бебета на тази възраст.
Виж целия пост
# 3
И според мен слетобяд е по подходящо време  PeaceНашият първи рожден ден започна в 16ч.   Flutter
Виж целия пост
# 4
А колкото до подходящото време - между 5 и 7 ми се струва ОК за бебета на тази възраст.
Сори, че цитирам себе си, разбира се, имала съм предвид между 17 и 19 ч hahaha
Виж целия пост
# 5
мерси на отговорилите:) в тази сладкарница много често правят бебешки и детски рожденни дни Wink за по-големите дори организират клоуни да ги забавляват. украсата е от тях.наясно съм ,че нашите бебоци няма да разберат почти нищо от цялата работа,но това го правим за нас си и за приятелите ни. кеф ще ни е да се съберем с децата. то е ясно ,че няма да седнем,особено майките  Hug за сега гласовете ви са за следобедно парти:) чакам още мнения Simple Smile))
Виж целия пост
# 6
И аз мисля, че времето след следобедния сън е най-подходящо:) За рождения ден на моя син даже имаше клоуни:)Хич не е вярно, че не разбирали-напротив! Доста добре се чувстат бебоците като център на щуро забавление:) Имаше много балони, голяма торта, дето майките и татковците я изядохме, а за децата остана украсата, диетичните солети Mr. Green   и  фрешовете от ябълки и круши Simple Smile Ние празнувахме в "Бонели"(пиша, защото виждам, че си от Варна), но определено трябва място за беснеене:)

Весел празник!
Виж целия пост
# 7
наясно съм ,че нашите бебоци няма да разберат почти нищо от цялата работа,но това го правим за нас си и за приятелите ни. кеф ще ни е да се съберем с децата. то е ясно ,че няма да седнем,особено майките 
Ами защо тогава не го направите в детски център,както са предложили гледам и др. мами?
Там ще бъде по-удобно за децата,а и нали в крайна сметка заради тях го правите?!
И аз мисля,че следобеда е по-подходящото време.
Виж целия пост
# 8
Пиша ти от София.Моето детенце скоро ще стане на 2 годинки,а първия рожден ден го правихме у нас.Точно на датата поканих приятелки с деца за детски рожден ден,а през уикенда-роднините.Като цяло беше много забавно,но чистенето после Cry Cry Cry.Трая точно 2 дни.Затова тази година издирвам подходящ детски клуб,защото децата вече са по-големи и пространството у нас просто няма да е достатъчно.Моля , препоръчайте ми някой клуб! Hug
Виж целия пост
# 9
За мен предиобеден РД е по-удобен. Игри, игри, обяд и после дълбок, продължителен сън. Следобед не всички деца са в кондиция, кой спал, кой не и вероятността да са по-кисели е по-голяма.
Виж целия пост
# 10
Лично според мен следобедния вариант е удобен, защото всичките ми гости ходят на детска градина и ясли.Мисля си че никой няма специално да си вземе отпуска и да спре детето си от детска за1 ден.  Party.Надявам се скоро някой да ми препоръча клуб.Преди малко търсих , но намирам само "Двете феи",ам съм ходила и не ми хареса изобщо.Мога да препоръчам Детски Парти Клуб"Дъга".Бях там миналия месец и си изкарахме страхотно , но исках да прегледам и други предложения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия