Кога падат шевовете при нормалното раждане?

  • 19 799
  • 23
Здравейте мамета до онзи ден се интересувах защо рита бебето ми толкова много в корема ми, а днес да ви питам нещо друго, за което не успях да попитам доктора ми, защото беше доста зает. За колко време ви паднаха шевовете след нормалното раждането, защото на мен вече десет дни след раждането и още имам няколко? Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
Ами...аз имах 4 външни шева,3 от които ми махнаха на 5-я ден след раждането,а последния....падна сам след около 15дни от раждането
Виж целия пост
# 2
между 5 и 10 дни след раждането
Виж целия пост
# 3
Бях с копринени конци и след 10 ден от тях нямаше следа. Но си правех постоянно промивки със смрадлика и спях без гащи  Embarassed.
Виж целия пост
# 4
След около две седмици.
Виж целия пост
# 5
По принцип падат след 10 дни, т.е. м/у 5 и 15 дни е съвсем нормално. Моите май паднаха окончателно около две седмици след раждането.
Виж целия пост
# 6
Зависи колко шева имаш, но да до две седмици падат всички
Не се притеснявай, ще омекнат и ще паднат  Wink
Виж целия пост
# 7
И на мен ми паднаха някъде след около две седмици.
Виж целия пост
# 8
Дълго време ми изпадаха....
Виж целия пост
# 9
Аз имах 4 външни и 2-3 вътрешни. Паднаха ми преди 10тия ден, но след това около 2 седмици доста ме болеше.  newsm78
Виж целия пост
# 10
аз имах 4 външни, които ми махнаха на 5 ден, а вътрешните сами си падали (така ми обясни една от акушерките)
Виж целия пост
# 11
а вътрешните кога падат,че нещо не съм разбрала. newsm78
Виж целия пост
# 12
Моите май дълго време ги пазих....май около месец! newsm78
Виж целия пост
# 13
а вътрешните кога падат,че нещо не съм разбрала. newsm78
Аз имах само 5 вътрешни някъде след 5-ия ден паднаха вече не помня с точност
Виж целия пост
# 14
Бях с копринени конци и след 10 ден от тях нямаше следа. Но си правех постоянно промивки със смрадлика и спях без гащи  Embarassed.
Копринените конци не падат сами !
До към 40 ден дори виждах  остатъци от конци!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия