майчинство ?

  • 1 133
  • 6
искам да ви питам след като изтече 2г.майчинство от фирмата 3г.която е неплатена течът ли си осигуровките?
Виж целия пост
# 1
Третата година нямаш здравни осигуровки,иначе си осигурен.
Виж целия пост
# 2
Поне до миналата година - 3-тата година не беше цяла година, а 6 месеца на майката и 6 месеца на бащата, които те могат да ползват до навършване на 8 г. на детето/децата, под формата на неплатен отпуск /вървят ти абсолютно всички осигуровки - поне на мен от фирмата ми внасяха всичко, вкл. и здравната/.
Виж целия пост
# 3
родителите имат право да ползват по 6 месеца неплатен отпуск за отглеждане на дете, ако работят на трудов договор. Този отпуск е неплатен, но се зачита за трудов стаж. Не се внасят всички осигуровки, а само здравни. Тъй като се зачита за трудов стаж за тези 6 месеца се полагат 10 дни платен годишен отпуск. Освен това този отпуск може да се ползва без разрешението на работодателя. Необходимо е 15 дни по-рано да се подаде молба, че лицето желае да ползва неплатен отпуск за отглеждане на дете до 8 години и работодателя не може да откаже.
Виж целия пост
# 4
благодаря ви много момичета на мен ми казаха че нищо не ми тече
Виж целия пост
# 5
искам да ви питам след като изтече 2г.майчинство от фирмата 3г.която е неплатена течът ли си осигуровките?
привет .. трябваше да си зададеш въпроса в тема "Майчинството-счетоводно" .. но и от тук Vezitka   bouquet ти е дала достатъчно изчерпателен отговор ..
Виж целия пост
# 6
благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия