Има ли мамчета родили в Сливен ?

  • 514
  • 5
здравейте,  мами    !  аз  съм от  бургас  и  скоро  ми  предстои  секцио  по  мед.  причини ,  а  тук в  родният  ми  град  чувам  ужасни  неща  за  родилното  отделение   #Crazy и    ми искат  500 лв  за оперативен  екип   -такава  била политиката  на болницата  .  честно  казано  не  ми  се  дават,само  като  си  помисля по какъв  начин  те  изнудват  #2gunfire
а  за  СлИВЕН   разбрах  че  има  частна  клиника  която  работи  със  здравната  каса  и  не  ти  искат  пари  , отношението  било  много  добро  и  т.н  .  моля  ви , кажете  си  мненията   за  там  newsm12 вярно ли  е  всичко  това  newsm78  добри  ли  са  специалистите    newsm78 детското  интензивно  отделение  ?  ако  недай си  боже  стане  нещо   има  ли  добро  обурудване  ? специалисти? и  т .н .
Виж целия пост
# 1
Здравей!Аз съм от Сливен и горещо ти препоръчвам Окръжна болница за раждане .Има и частна клиника,за която също съм чувала добри отзиви,но добрите специалисти са в Окръжна.Ако нещо се усложни с бебчетата в частните болници,ги транспортират в Окръжната.Условията са прекрасни,всичко е на ниво.Изборът е твой,каквото и да решиш-успех и здраво бебче!
Виж целия пост
# 2
здравей! Аз раждах в частна клиника "Ева" в Сливен. Доволна съм от обслужването на персонала, държат се добре, обясняват ти ако нещо те интересува, изобщо обръщат ти внимание. До като това в една държавна болница едва ли ще стане. Само това където го е писало предното момиче за бебетата ако има усложнение ги пращат в окръжната болница е вярно.
Леко раждане ти желая! Hug
Виж целия пост
# 3
здравей! Аз раждах в частна клиника "Ева" в Сливен. Доволна съм от обслужването на персонала, държат се добре, обясняват ти ако нещо те интересува, изобщо обръщат ти внимание. До като това в една държавна болница едва ли ще стане. Само това където го е писало предното момиче за бебетата ако има усложнение ги пращат в окръжната болница е вярно.
Леко раждане ти желая! Hug
Peace
 и аз родих в ЕВА и съм изключително доволна.Горещо ти препоръчвам да отидеш да раждаш там
Виж целия пост
# 4
Аз съм една от мамите раждали в Окръжна болница Сливен. Потвърждавам че там условията са много добри, отделението е изцяло обновено, все едно си в хотелска стая, с отделна тоалетна и баня, телевизор, неонатологичното отделение има страшно много кувиози, даже когато аз раждах им дариха два-три нови. Анестезиолозите са страхотни и отношението също е много добро. Ако раждаш в частна поликлиника в Сливен, повечето нямат кувиози и ако има проблем с бебето го водят в Окръжна. А и родилното вече е обзаведено с нов триизмерен видеозон.  Пожелавам ти леко раждане.
Виж целия пост
# 5
И аз раждах в Сливен (2004г.)в частна болница и останах много доволна.За клиника "ЕВА" чувам много добри отзвуци,а и там работи лекарката,при която бях Peace
Пожелавам ти леко раждане и едно здраво и щастливо бебе Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия