Половинката!

  • 3 991
  • 90
Здравейте,нека споделим дали нашите половинки ни помагат през бременността,отменят ли ви в домакинството? Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Много рядко ми е помагал, докато бях бременна. Но не мога да се оплача от пълна липса на помощ.
Виж целия пост
# 2
За сега все още нямам нужда, но определено си ме обгрижва много! Макар, че той винаги много ми е помагал за всичко и се надявам нещата да се променят само към по-добро! Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Не, не помага.
Виж целия пост
# 4
В началото на бременността,не толкова,но после - много ми помагаше!Пазаруваше,готвеше,простираше дрехи,миеше чинии.И сега често готви и мие чинии!
....и в никакъв случай не е женчо,а напротив!Специално за готвенето - много обича да готви,особено ако ще е мръвка Party
Виж целия пост
# 5
Докато бях бременна понякога той готвеше.
За чистенето - не, но аз съм си виновна, защото съм маниачка на тема чистота и с кеф чистя. Когато бях бременна, още повече.
Сега ми помага много, храни детето сутрин, за да мога да наспя, сменя памперси, чисти банята ( само той чисти банята ), простира, готви, излиза с детето ако аз искам да изчистя и подредя...
Виж целия пост
# 6
не!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
сега къпе бебе,сменя памперси,преоблича,повива...................
аз не мога да му смогна Laughing
дори все още не съм къпала бебето Embarassed
Желая ви същото от сърце!!!!!!!!!!! Hug
Виж целия пост
# 7
Не!Имаме жена,която върши тези неща!
Виж целия пост
# 8
На мен не ми е помагал....
Виж целия пост
# 9
И при двете бременности ми е помагал,отменял ме е и се е грижил страхотно за мен както и сега не спира да го прави.
Виж целия пост
# 10
През бременността не ми е помагал много, но след като се роди дъщеря ни - Да !
 
Виж целия пост
# 11
Помага, помага, аз готвя и мия чинии, той прави всичко останало.Синчето ми / на 8 г./ също се включва, така че си имам двама помощници. Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Много ми помагаше. В последните месеци от бременността само той чистеше. Аз се занимавах само с готвенето. Сега, след като се роди бебо също ми помага много - сменя памперси, преоблича, извежда на разходка.  Къпе го само той, абе мъж за чудо и приказ  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
От първия ден заедно много ми помага във всичко. Боклукът и прахосмукачката са само негово задължение. Иначе мие чинии, чисти, пуска пералня, простира, абе всичко с изключение на готвенето. Там не му давам да ми се бърка. Laughing
А след раждането на детето само той го къпе. Отменя ме във всичко. Имам си златен мъж. Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
ами помагаше-докато беше в БГ,сега като замина се оправям самичка.Докато беше тук чистеше с препаратите от който намен ми се повдигаше през 1те месеци
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия