Бихте ли написали писмо на европейския си депутат?

  • 1 212
  • 26

Анкета

Бихте ли написали писмо до европейския си депутат?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 25 сеп 2007, 18:32

Какво би ви накарало да напишете писмо до европейския си депутат? Бихте ли се 'занимавали' изобщо? 
Замислих се за това, тъй като аз лично не знам дори как се казва този човек, но ще се информирам и ще му пусна един имейл.

Мотивира ме писмото на англичанка, загубила съня си , след като гледала филма за децата от Могилино.
Предполагам следите случая така, както и този на изчезналото англичанче Маделин и няма нужда да преразказвам.

На края на писмото си, жената пише:


Писах на моят местен евродепутат Бил Нютън Дън, на 16 български евродепутати, британския Премиер Гордън Браун, Външния Секретар Дейвид Милибанд и няколко британски депутати, както и изпратих молба на БиБиСи да пусне филма отново за да може да го видят повече хора. Никое човешко същество не заслужава отношението, на което са подложени тези деца. Трябва да не си човек, за да не искаш да предприемеш нещо, Умолявам ви от името на страната си да вземете спешни мерки.


Ще пусна и анкета. 
Виж целия пост
# 1
 Joy колкото им писах, докато бяха депутати в местния парламент.
Виж целия пост
# 2
Да , бих писала на бг еврпоейски депутати и не само на тях .Лощото е че не знам сайтове и т.н. нямам инфо къде и към кого по точно мога да се обърна ?По всички медии апелират да си търсим правата , но никой не дава инфо .........Може би това е в нечии интерес . newsm78
Виж целия пост
# 3
Да , бих писала на бг еврпоейски депутати и не само на тях .Лощото е че не знам сайтове и т.н. нямам инфо къде и към кого по точно мога да се обърна ?По всички медии апелират да си търсим правата , но никой не дава инфо .........Може би това е в нечии интерес . newsm78

по-скоро информацията няма да дойде до теб, а трябва да я потърсиш:

търсиш в гугъл бг евродепутати и те лъсват на списък.

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%8 … D0%B0%D1%82%D0%B8
Виж целия пост
# 4
Има голям проблем с настоящите ни евро депутати. Те не бяха избрани съзнателно. Повечето българи изобщо не бяха наясно каква е работата на евро депутата. Гледаха на тях като на депутати, които са се нагушили тук и сега за награда ще ги пращаме на почивка в Брюксел. Затова и не гласуваха. Надявам се поне при следващите избори, избирателите да са наясно за какво гласуват, какви са функциите на евро депутатите и най-вече, какви са отговорностите им. Тогава вече, сигурно бих писала, защото определено съм от хората, които са научени да си търсят правата и не се притесняват да " досаждат " на тези, в чийто ресор е разрешаването на даден проблем.
Виж целия пост
# 5
ЗинаСт е права за избора.
не бих писала, бих потърсила жива връзка с /някой от/ тях, ако толкова се налага. Писмо ще напиша чак когато съм сигурна, че съм пред сигурно решение на проблема ми и трябва да спазя тази формалност. Сега ще кажете, че не съм права, но все още не мога да се убедя във функционалността на европейския парламент. Ама изобщо не ми вдъхват доверие.
Десислав Чуколов - евродепутат, хахаха.
Слави Бинев, Боже господи.
Виж целия пост
# 6
Точно.И аз на сина на Волен Сидеров не бих му писала, защото изобщо не го очаквам да ми отговори. Към следващите се надявам да сме по-отговорни още при избора, за да можем в последствие да разчитаме на тях.
Виж целия пост
# 7
Друго бих ги направила, но да не се ядосвам сега.. Confused
Виж целия пост
# 8
аз изобщо не очаквам да ми отговорят. това не ме интересува.
интересувам се да задействат задните части и да предприемат действия. наивитет или не, има хора, като тази англичанка, която се застъпва за тези деца от името на себе си, личността Х пред доста народ депутати и политици.
мисля си, кога ли и ние ще имаме такива здрави реакции, защто сме малко май обременени ' наведена глава сабя не я сече' .

ако отворите сайта на ЕП ще видите и лицата на тези хора. аз съм силно обезпокоена какви физиономии ни представят в европа.  мисля, че интелектуалния багаж се отпечатва по някакъв начин и на изражението. но не.   имат и имейли, които огледах - едната депутатка се казва душана здравкова, имейла й е душана@яху.ком  Rolling Eyes Shocked евродепутатка и половина.
Виж целия пост
# 9
Бих писала на Десислав Чуколов и на Владко Панайотов, но те са неоткриваеми.
Искам да знам, каква част от тях знаят английски. Thinking
За горните двама имам съмнения, че не знаят, как да включат компютъра.
Не, не бих. Бих писала там, където има шанс да бъда чута. Някакви идеи?
Виж целия пост
# 10
Бих писала на Десислав Чуколов и на Владко Панайотов, но те са неоткриваеми.
Искам да знам, каква част от тях знаят английски. Thinking
За горните двама имам съмнения, че не знаят, как да включат компютъра.
Не, не бих. Бих писала там, където има шанс да бъда чута. Някакви идеи?


ми ти се опитваш да пишеш на тези, които нямат имейли.

ето тези лица: 
Виж целия пост
# 11
Лени, да ти кажа честно от всичките май само Душана Здравкова става за нещо повече от чеп на буре Twisted Evil Тя е съдийка, и без да съм специалист в тази област жената е с дълъг професионален стаж и добър професионален имидж в обществото.
А за мейла си права, аз лично се съмнявам че сама си го е направила като първо запознаване с интернет, ама....всичката ни работа е такава.
Виж целия пост
# 12
Бих писала на Десислав Чуколов и на Владко Панайотов, но те са неоткриваеми.
Искам да знам, каква част от тях знаят английски. Thinking
За горните двама имам съмнения, че не знаят, как да включат компютъра.
Не, не бих. Бих писала там, където има шанс да бъда чута. Някакви идеи?


ми ти се опитваш да пишеш на тези, които нямат имейли.

ето тези лица: 

именно. Сега ще разгледам и другите снимки.
Единствената ми утеха в случая е, че не съм гласувала за евродепутати. Някой друг ги е избрал.
Виж целия пост
# 13


Добре де, мис е писала до българскиге евродепутати, следователно е намерила мейли.
Това, към което дава линк Лени, е Уикипедия. Т.е. там мога да допълня инфо за съответния депутат.
Не, и да му пиша писмо. А ако напишем писмо до БТВ с молба да излъчат филма? В час пик естествено.
С превод и т.н.
Виж целия пост
# 14
А той би ли го прочел? Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия