какво се случва с гърдите?

  • 1 481
  • 22
Искам информативно да ви питам, не че няма литература по въпроса де, ама друго си е от личен опит да каже човек... newsm78 та въпросът ми е : какво се случи с гърдите ви, когато спряхте да кърмите?Промени ли се формата, какво е усещането, изобщо всичко, което е по- различно от периода на кърмене?
Не че имам намерение да спирам да кърмя, но просто ми стана много любопитно
 Peace
Виж целия пост
# 1
От седмица не се кърмим. Преди гърдите се пълнеха и бяха по-набундзени, а сега са празни и нормално е да се променят. , с постоянното пълнене-празнене с кърма
Виж целия пост
# 2
С моите нищо не се случи - същите са си.
Виж целия пост
# 3
С моите нищо не се случи - същите са си.
   Късметлийка си!Аз все още кърмя,но вече усещам промяна.......... Sad
Виж целия пост
# 4
Приеха постепенно формата, която имаха преди да забременея.
Виж целия пост
# 5
Ох, вие ми дадохте надежда  Grinning Аз има чувството, че от сега са  провиснали  Confused
Виж целия пост
# 6
Аз още кърмя, но..
Не мисля, че имам обективна представа какви ТОЧНО са били гърдите ми преди 2 години (тогава забременях).. Затова и сега не мога да кажа дали са същите, а камо ли след не знам още колко време, след като спра да кърмя  newsm78
Виж целия пост
# 7
моите малко се промениха за съжаление  Sad
Виж целия пост
# 8
И аз още кърмя, а промяна има определено..
Виж целия пост
# 9
След като спрях да кърмя като, че ли бяха по-празнички.
Определено има разлика между мамински гърди и девствени цицки дори и да тя да не се изразява в провисналост.
Сега с малкия беб гърдите ми отново са пълни и си ги харесвам
Виж целия пост
# 10
А как стои въпросът с пигментацията на ареолата? Понеже доста ми се обезцветиха зърната - после пак ли се пигментират?  newsm78
Виж целия пост
# 11
А как стои въпросът с пигментацията на ареолата? Понеже доста ми се обезцветиха зърната - после пак ли се пигментират?  newsm78

Зърната на гърдите ми не са се променили от преди и по време на бременността, на цвят и форма са същите.
Виж целия пост
# 12
При мен се промениха. Станаха по-празни и меки. Иначе формата си им е почти като преди.
Виж целия пост
# 13
мисля,че са ми същите по форма,само където зърното ми е малко по издължено.Ние се кърмихме до 1г. и 2м.
Виж целия пост
# 14
Ами промениха се. Sad Поувиснаха. (Това е за мен единственият недостатък на кърменето.) А сега след още 2 г. (дай Боже!) кърмене не ми се мисли. Confused
Хубавото е, че след 1г.10м. почти кърмене ми се пооформиха зърна, които преди хич ги нямаше; и въпреки, че близо 9м не съм кърмила си ги има още. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия