за цвета на червилото

  • 1 351
  • 22
Не знам дали сте го обсъждали вече но... верно ли е, че този сезон са модерни ярките червила?
Ако да, много се радвам, сега съм в майчинство и мога да си го позволя без да ми пука...  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Незнам дали са модерни този сезон, но дори и да е така, аз не бих си сложила на устата такова червило  Crazy
Ако ти се харесваш със ярко червило, не виждам причина да не слагаш, било то този сезон или не Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 2
Незнам дали са модерни този сезон, но дори и да е така, аз не бих си сложила на устата такова червило  Crazy
Ако ти се харесваш със ярко червило, не виждам причина да не слагаш, било то този сезон или не Simple Smile  Hug

 Peace
Виж целия пост
# 3
аз си падам по ярките червила,но нямам представа модерни ли са.
Виж целия пост
# 4
И аз подочух нещо такова - ярко червени, в кафяво.
Преди носех такива цветове, сега наблягам на гланцове и течни червила.
Виж целия пост
# 5
Аз не харесвам червено , кафявото по принцип състарява лицето оранжево и розово -да newsm10
Виж целия пост
# 6
Аз се питам,всъщност какво е модата...!? Thinking
Според мен,модерно е всичко онова,което ни прави красиви.
Виж целия пост
# 7
Днес 4четох в едно модно списание 4е този сезон са модерни
Првеждам

"Телесен цвят
смесете коректор с  едно какао за устни newsm78 ( предполагам 4е би трябвало да озна4ав гланц за устни )

4червено  Кралят на     празниците и но6та идеално
за  брюнетки  и тъмно кестеняви, ако сте руса заложете на бордо
Корал представяме ви  модният цвят на сезона .Ако сте със светла кожа изберете, 4червено портокаловият (оранжево) о6те едно в прасковен е добро за  средните тонове(става въпрос за тена на лицето) и бронзирана праскова  newsm78( дето не ми е много ясно какво 6те да е) за по мургавите..
Забравете молива за устни и вземете четката за червило..."
Виж целия пост
# 8
Червилото го избирам на момента ако ми допадне цвета си го купувам...е не винаги съм оставала удоволетворена от цвета в действителност,но вайното е, че не водя от някакви модни тенденции...купувам по мое усмотрение
Виж целия пост
# 9
Червилото го избирам на момента ако ми допадне цвета си го купувам...е не винаги съм оставала удоволетворена от цвета в действителност,но вайното е, че не водя от някакви модни тенденции...купувам по мое усмотрение

И при мен е така. Даже почти никога не улучвам цвета, който искам. Whistling
Виж целия пост
# 10
Аз се питам,всъщност какво е модата...!? Thinking
Според мен,модерно е всичко онова,което ни прави красиви.

напълно съм съгласна  Peace купувам си червило стига цвета да ми харесва и не се съобразявам с никаква мода...
Виж целия пост
# 11
Незнам дали са модерни този сезон, но дори и да е така, аз не бих си сложила на устата такова червило  Crazy
Ако ти се харесваш със ярко червило, не виждам причина да не слагаш, било то този сезон или не Simple Smile  Hug
Peace
Виж целия пост
# 12
На мен винаги са ми отивали по-ярки цветове.
Винаги съм носила керемидено - кафяво, ягодово, черешово, тъмно бурдо за вечер, кафевникаво.
Само лятото слагам течни светли розови.
Добре че съм с доста дебели устни.  Flutter
Виж целия пост
# 13
Всичко може, стига да ти стои добре Peace
Може да са модерни ярките гримове, но друг е въпроса колко жени могат да си ги позволят.
Виж целия пост
# 14
Незнам дали са модерни ярките червила, но на мене лично не ми отиват такива и купувам това което което ми стои  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия