Райна Княгиня

  • 608
  • 3
Здравейте, мами!
Прочетох няколко мнения за "Райна Княгиня", но бих помолила, ако има наскоро раждали там, или ходили по друг повод, да разкажат как им се е сторила болницата. Лекарката, която наблюдава бременността ми, изражда в тази болница, и ще се радвам да прочета ваши мнения.
Виж целия пост
# 1
по-добре да не пиша.
случай с моя близка приятелка.
но това е само случай, не знам дали е практика  - на финала да си тръгнеш без бебе.
Виж целия пост
# 2
Цитат на: ojja
Здравейте, мами!
Прочетох няколко мнения за "Райна Княгиня", но бих помолила, ако има наскоро раждали там, или ходили по друг повод, да разкажат как им се е сторила болницата. Лекарката, която наблюдава бременността ми, изражда в тази болница, и ще се радвам да прочета ваши мнения.


Раждах там секцион преди 3 години и останах много доволна. От операцията, от грижите, от всичко. За съжаление чух, че болницата е западнала, много лекари вече не работят с нея. Пристеснявам се да отида пак там и сега ще се насоча към държавна болница.
Виж целия пост
# 3
Благодаря за отговорите. Това, което споделяте, ме навежда на мисълта да отида да я рагледам тия дни, и ако не ми хареса, да се ориентирам към държавна болница.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия