обрив

  • 817
  • 4
Мами искам да ви питам,чували ли сте и възможно ли е бебче на 4,5месеца да се разболее от морбили или някой го знаят като брусница?и ако да с какви симптоми е протекло?
Питам защото моят бебок от вчера сутрин има обрив ,който почна от лицето,отиде по коремчето и до снощи се разпростря и по гърба и по ръцете.Преди това имаше температура и разстройство.Снощи го водих на преглед и педиатърката(ходихме за пръв път при една докторка  в частна клиника,защото нашият педиатър в събота няма къде да го намеря)   каза че е алергичен обрив,но след доста разискване не стигнахме до причина за него.Изписа ни фенистил капки.
Да обаче баба му като видя обрива  първото нещо което каза е, че й прилича на брусница.Освен това четох в Интернет,че обрива при морбили може да се сбърка с алергичен обрив.Ще го заведа и при нашия педиатър в понеделник.,но се притеснявам като знам че докторите често бъркат.
Виж целия пост
# 1
Най- добре го заведи на кожен лекар ,мен навремето така ме мота педиатърката кара ме да опитвам с какви ли не мазила  и близо 2 месеца детето беше с пъпки,а дерматоложката накрая го оправи  за една седмица.Иначе незнам какви са симптомите на брусницата newsm78, но обикновенно шарките започват с температура и след това обрива най-добре идете на дерматолог
Виж целия пост
# 2
Поискай второ мнение и то от дерматолог. А сега има ли температура?
Виж целия пост
# 3
не няма сега температура,още в петък спря да се покачва и същата вечер изби обрива.
Виж целия пост
# 4
Не знам, за съжаление не съм лекар и не мога да ти кажа какво му е на детето. Синът ми, обаче, когато беше болен от варицела, му бяха дали да се мажем с Фенистил гел, така че, дори и при вас обривът да се дължи на някакъв вид шарка, капките са добро решение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия