За съдомиялна MIDEA WP-5A

  • 1 072
  • 1
Здравейте   bouquet
Свекърва ми има такава съдомиялна от около година и днес като ходих до тях ми се оплака , че миялната от няколко дни не мие добре съдовете  Confused Разглобих перката - имаше малко варовик - почистих го , но пак не мие както трябва. Интересува ме освен перката и филтъра / и самата миялна де Simple Smile /  другаде къде се почиства ? На вътрешната стена отдясно има 2 бели неща - за какво са ? И вътре на среща - има освен това за гланца и още едно кръгло на дупки - и то за какво е ? В момента мие с калгонит - all in 1 , защото иначе по - трудно се регулират солта и гланца . Ще съм ви благодарна ако ми отговорите   bouquet
------
това е миялната : http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09010093
Виж целия пост
# 1
Моята е мидея, но с прозорче. Ползвам таблетки 3 в едно, разделени наполовина. Миялната не мие добре ако забравя да натисна бутона за топлата вода и ги измия със студена или някоя чаша се килне надолу(или някаква дръжка) и това пречи на перката да се върти. Още нищо не сме й почиствали, освен някакъв нивомер за водата, защото при този модел се замърсява и водата минава нивото и тече от машината. Нареждането на съдовете също има значение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия