Черни тапети на цветя

  • 2 446
  • 9
Както е видно от заглавието на темата търся черни тапети на цветя или тъмносини на цветя  Не мога да покажа снимка тъй като нищо не намерих в интернет  newsm78  Адреси на магазини много ще ме улеснят няма значение града.
Виж целия пост
# 1
Преди малко се връщам от Бриколаж и там мернах нещо такова, но не съм сигурна длаи бяха тапети или пердета.... Blush
Виж целия пост
# 2
аз взех такива от Домо.Черни текстилни на тъмно бежови цветя.Само контурите на цветята.
Виж целия пост
# 3
Има такива в Бриколаж-купихме си ги и ги налепихме в антрето-много хубаво стоят  Peace Ето и снимка:
Виж целия пост
# 4
Има такива в Бриколаж-купихме си ги и ги налепихме в антрето-много хубаво стоят  Peace Ето и снимка:

Но те не са черни. newsm78
Виж целия пост
# 5
Има и черни, днес ходих. Има и тъмносини - и на орнаменти, и чисти (това за Пловдив)
Виж целия пост
# 6
Има и черни, днес ходих. Има и тъмносини - и на орнаменти, и чисти (това за Пловдив)
Ако правилно разбрах говориш за Пловдив-Бриколаж , така ли?

Мерси, момичета , ще потърся тая седмица дано намеря каквото ми трябва Praynig Бих помолила за снимки тези от вас които имат такива -  събирам идеи най вече за спалнята .понеже се чудя дали да съчетая такива тапети със чисто бяла спалня newsm78

Виж целия пост
# 7
Ако става въпрос за София веднага ти казвам къдел В Люлин, срещу магазина на Домко има магазин на Мар Макс. Търсиш каталога Flair. Тапетите са цвят венги с фосфоресциращи сини цветя. Стоят страхотно в големи стаи- дневни с кухня и салони. Ние си слатаме в момента такива- кухнята ни е венге с инокс. Става просто много шик, въобще не е тъмно нито подтискащо както много хора ми казваха, то повече изпъкват цветята особено на изкуствена светлина вечер. Дано да ти харесат Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Или отиваш в Домко и търсиш каталога ESPRIT II в него също има тъмни на цветя.
Виж целия пост
# 9
Има и черни, днес ходих. Има и тъмносини - и на орнаменти, и чисти (това за Пловдив)
Ако правилно разбрах говориш за Пловдив-Бриколаж , така ли?

Да, но предполагам, че зареждането е еднакво и аз СофияRolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия