А какво повдига самочувствието Ви?

  • 1 685
  • 44
След като имаме тема за това , което ни кара да се чувстваме зле и без самочувствие , нека всяка каже  какво я кара да се усмихме сутрин на образа в огелдалото и да се чувства страхотно?
Аз лично ако си харесвам косата цял ден съм в настроение , и ако съм си изпила кафето Simple Smile)
Виж целия пост
# 1
нека всяка каже  какво я кара да се усмихме сутрин на образа в огелдалото и да се чувства страхотно?
 

Да успее да ми стигне времето след сутрешния душ да си направя и сешоар на косата.  Grinning Тогава съм много доволна, но от 5 работни дни успявам макс. три пъти.  Tired  Другите 2 си лакирвам ноктите.

Иначе самочувствието ми зависи от много неща, не само от сутрешните процедури. Напр. когато съм в цикъл се чувствам винаги адски грозна, мърла.  Sick няма земна сила, която да ме накара да се чувствам добре.
Виж целия пост
# 2
Много неща повдигат самочувствието ми Laughing
лакирани нокти
току що направена коса
нещо новичко,дори чорапи да са
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Много неща повдигат самочувствието ми Laughing
лакирани нокти
току що направена коса
нещо новичко,дори чорапи да са
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green
само колко си права....
Виж целия пост
# 4
Много неща повдигат самочувствието ми Laughing
лакирани нокти
току що направена коса
нещо новичко,дори чорапи да са
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green
Фуй, същото и при мен.
Виж целия пост
# 5
............
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green

Е това е  Laughing smile3508
Виж целия пост
# 6
....
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green
[/quote]
 
 newsm20
Виж целия пост
# 7
............
натежало от банкноти портмоне ми действа най-повдигащо на самочувствието Mr. Green

Е това е  Laughing smile3508

Това е истината Money Flutter
Виж целия пост
# 8
Материалистки такива!!!! smile3502

 tooth
Виж целия пост
# 9
Когато някой ми каже,че съм красива Simple Smile
Виж целия пост
# 10
не е до това дали си материалистка или не,има много красиви момичета,които носят много скапи дрехи,и когато примерно ти не си от тез дето много си позволяват,не се чувстваш толкова добре като си около тях,защото и на теб ще ти се прииска да имаш маркови дрехи и тай нататак,аз лично имам  една приятелка тя заради това нещо няма никакво самочувствие и чак,сякаш няма глас,много затворен човек е точно поради тази причина  baby_neutral
Виж целия пост
# 11
Когато мъжът ми каже,че съм красива Flutter
Виж целия пост
# 12
Когато дъщеря ми  ми казва"Мамо,колко си красива!"
Виж целия пост
# 13
От сутрешните процедури- най-вече косата. Ако я харесвам нея, се чувствам много по-добре.
Виж целия пост
# 14
Най-вече, когато аз самата харесам отражението си в огледалото сутрин. Погледите върху ми също - но те по-скоро ме карат да се усмихвам. Ако не съм се харесала сутринта, не са в състояние да ми повлияят положително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия