Пъдпъдъча мас за възпалени уши?

  • 9 242
  • 4
Здравейте!

Моето  момченце доста често страда от възпалени уши(явно това му е слабото място...), и педката препоръча профилактично да му слагам пъдпъдъча мас в ушите. Някоя от вас чувала ли е за подобно лечение? И откъде, аджеба, да я намеря тая мас  newsm78
Виж целия пост
# 1
да,чувала съм,но не съм ползвала.била ефикасна...май се търси от познати  ловци  Simple Smile не знам дали се слага с профилактична цел.то ухото или е за АБ или не.не знам де,да не те объркам  Hug
Виж целия пост
# 2
да аз съм ползвала за кики един път.беше настинала и я боляха ушите.знам че предварително се претопля.а иначе нямам представа от къде може да се купи.на мен ми я донесе свеки.
Виж целия пост
# 3
И малката много страда от уши.Бяха ми казали за тази мас,но не намерих.Другото,което ми бяха казали е малко затоплено олио се слага в една от люспите на лук,и като истине се капва в ушенцето.Бих казала,че наистина ни помогна.
Виж целия пост
# 4
Аз пък не бих рискувала да сложа нещо със силно съмнителен произход в ушите, очите или каквото и да е на детето ми, колкото и да ми го препоръчват като ефикасно. Хеле пък мас от птица, която нито е стерилна, нито безопасна и може да бъка от какви ли не щуротии, без етикет и изследване и т.н.

Пък профилактично, т.е. без особена нужда - съвсем. Ефектът - силно съмнителен също. Това си е рисковано за здравето на детето.

Мнението ми важи и за олио, лук, чесън, мас и т.н. съставки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия