ИМАМ СТРАННИ БОЛКИ

  • 935
  • 6
ЗДРАВЕЙТЕ,
БЕБЕПРАВИМ ОТ ГОДИНА И 7 МЕСЕЦА, В НАЧАЛОТО НА ТАЗИ ГОДИНА ИМАХ НЕУСПЕШНА БРЕМЕННОСТ, КОЯТО ЗАВЪРШИ С АБОРТ.
ОТ ТОГАВА МИНАХА 5 МЕСЕЦА, ПРЕЗ КОИТО ВСИЧКО БЕШЕ НОРМАЛНО.
ТОЗИ МЕСЕЦ МИ ДОЙДЕ НА 20-ТИ, ТЕЧЕ МИ МНОГО СЛАБО.
ПРИТЕСНЯВАТ МЕ БОЛКИТЕ В ГЪРДИТЕ.
ЗАПОЧНАХА НЯКОЛКО ДНИ ПРЕДИ ДА МИ ДОЙДЕ, И ПРОДЪЛЖАВАТ ДО ДНЕС. ЗЪРНАТА СА МИ УЖАСНО ЧУВСТВИТЕЛНИ, КАТО НАРАНЕНИ И МЕ БОЛЯТ МНОГО.
И ДРУГОТО ДНЕС УЖ МИ Е 4-ТИ ДЕН, А ИМАМ САМО СЛАБО КАФЕНИКАВО ЗАЦАПВАНЕ, А ВЧЕРА ЦЯЛ ДЕН НЯМАХ АБСОЛЮТНО НИЩО.
ДОСЕГА НЕ МИ СЕ Е СЛУЧВАЛО ПОДОБНО НЕЩО.
ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ СЪМ ПРАВИЛА НА 19-ТИ-ОТРИЦАТЕЛЕН.
МИСЛИТЕ ЛИ, ЧЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА ХОРМОНАЛНО ИЗМЕНЕНИЕ?
Виж целия пост
# 1
според мен трябва да си направиш един тест за бременност.Пожелавам ти резултатът да е такъв ,какъвто искаш Praynig
Виж целия пост
# 2
Не написа колко дълъг ти е цикъла (ако е повече от 30 дни, възможно е да е било рано за тест за бременност, когато ти си го направила, така че трябва да направиш пак след сигурно закъснение).
Друго - на мен ми се е случвало 4 дни преди  да ми дойде да тече кафеникаво течение, като зацапване, което преминава в обикновен М. Може при теб и това да е.
Също е възможно да имаш някакви хормонални проблеми, най-добре се свържи с твоя гинеколог ако няма бременност Peace
Виж целия пост
# 3
Цикъла ми е между 28 и 30 дни, но попринцип ми идва точно на 28-ми ден.
единствено ме притеснява болката в гърдите и по-точно зърната. Понякога ми се е случвало да имам оскъден цикъл, но тези болки са супер нетипични за мен.
Ще направя тест довечера, въпреки, че съм сигурна че не съм бременна. Дано не са някви проблеми.
Виж целия пост
# 4
Относно болките в гърдите и зърната....също ми се е случвало (но не всеки път) няколко дни след като ми дойде, болките да продължат, и гърдите да са ми подути все още, но след няколко дни и това е отшумявало.
Не се притеснявай, просто се консултирай и с гинеколог  Peace
Виж целия пост
# 5
Знаеш ли,аз вече се отказах да си търся признаци за бременност.Просто всеки месец е различно и нетипично и всеки месец ми идва... Sad
Дано да си бременна,направи тест и пиши!
Виж целия пост
# 6
Благодаря на всички. Направих си тест-отрицателен е. Сега остава само притеснението. Що ли се надявам като си знам...
Ако има нещо ново ще пиша... Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия