Какви са ви мненията за планинският курорт Боровец?

  • 1 670
  • 15
В момента в училище решаваме къде ще празнуваме бала си догодина май месец и всички сме на мнение да го празнуваме в Боровец. Бихте ли изказали своите мнения- естествено тези който са ходили там. Как е? Всичко което може да ни е от полза. Ще се радвам да споделите.
Виж целия пост
# 1
Където и да отидете- бала си е бал.
От ексурзиите, които се организират по баловете- за 3 дни почти нищо няма да видите- 1-я ден път натам, 3-я ден- навръщане. Остава 2-я , който е за трескава подготовка за прикзната вечер.
Иначе на Боровец е много готино  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
НЕ е вече Боровец-а от моето детство, но пак е хубаво. Отидете  Peace
Виж целия пост
# 3
За ски е добре. По друго време на годината аз не бих го препоръчала като място за почивка в планината. Пистите през лятото са едни оголени баири, заведенията са изпозатворени, хотелите са големи и ако има вътре чужденци няма да можете да викате на воля, освен това е скъпо. Ако искате да сте на усамотено място в планината наемете някое малко хотелче някъде с повече гора наоколо. Ако искате да сте в голям курорт отидете в някой от летните курорти - на Велинград примерно.
Виж целия пост
# 4
Не го харесвам този курорт,но за бал-може и да става!
Виж целия пост
# 5
Където и да отидете- бала си е бал.
От ексурзиите, които се организират по баловете- за 3 дни почти нищо няма да видите- 1-я ден път натам, 3-я ден- навръщане. Остава 2-я , който е за трескава подготовка за прикзната вечер.
Иначе на Боровец е много готино  Heart Eyes
Ами бала няма да бъде три дни, а шест- два от който ще се пътува, а другите четири ще е самата почивка, но тчно в кой ден ще е бала още не е решено. Иначе мислим ако е в Боровец, който ни препоръча едно друго училище което е провело бала си тази година там, да сме във вторият по големина хотел. За скъпотията- то къде не е скъпо вече? Благодаря на  martisun за предложенинието за Велинград, но сме се дпряли на планинските курорти- Боровец и Пампорово, и летните курорти Златни пясъци, Албена и Несебър.
Виж целия пост
# 6
Аз съм фен на Боровец, даже миналия уикенд бяхме там със съпруга ми. Имай предвид, че курортът е доста малък, а по това време на годината голяма част от хотелите може да са затворили за ремонт, а също и да не намерите никой по работещите заведения. Най-вероятно други освен вас и някоя друга групичка празнуващи може и да няма.  Така че за 4 дни можете да помислите за някоя екскурзия или до София, или до Мальовица, нещо такова. Иначе може да ви е скучно.
Виж целия пост
# 7
Благодаря на  martisun за предложенинието за Велинград, но сме се дпряли на планинските курорти

А какъв според теб курорт е Велинград? - морски???
Виж целия пост
# 8
Имам пресни впечатления от 6.09, когато пак е извън сезона. Хубав е курорта, но имайте предвид, че е скъпо и също, че сутрин и вечер, а и по-високо е много студено. Примерно когато ние бяхме там на Мусала беше -2 градуса. Иначе заведения има достатъчно, във всеки хотел има басейн (но със студена вода), има на много места разни спа процедури.
За 6 дена аз бих предпочела някой по-голям град, но иначе Боровец е прекрасно място. А и вие ще сте голяма компания и при всички положения ще прекарате страхотно.
Виж целия пост
# 9
За съжаление се отказахме да ходим там, защото като поразпитахме тук там отзивите за курорта не бяха от най- добрите, ии сега ще ходим на морски курорт, но кой- още умуваме

Адриана_  ами според мен беше такъв докато ти не ми каза, защото нито съм ходила там, нито знам къде се намира, нито съм чувала за него....
Виж целия пост
# 10
Адриана_  ами според мен беше такъв докато ти не ми каза, защото нито съм ходила там, нито знам къде се намира, нито съм чувала за него....

 smile3505

Затова има  google , има и карта на България, има и учебници..., ама кой да седна и да погледне.... То не е като да трупаш мнения в БГ-МАММА  Mr. Green
Лелеее, чудя се как дават дипломи на хора, които си нямат и бегла представа от георгафия. От география на България  Sick
Виж целия пост
# 11
боровец по време на баловете е пълен- хотели, дискотеки. за децата е голям купон, защото са от най-различни училища и им е интересно.
п.п. ти наистина ли не знаеш къде е велинград  Shocked и си учителка?!?
Виж целия пост
# 12
п.п. ти наистина ли не знаеш къде е велинград  Shocked и си учителка?!?
На теб пък кой ти каза че съм учителка?
Виж целия пост
# 13
п.п. ти наистина ли не знаеш къде е велинград  Shocked и си учителка?!?
На теб пък кой ти каза че съм учителка?

SlaDk0_i_SoLeNo не спираш да ме изненадваш  newsm78
Виж целия пост
# 14
SlaDk0_i_SoLeNo не спираш да ме изненадваш  newsm78
Тоя път пък с какво?  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия