О, соле мио!

  • 4 283
  • 81
Тъй де. Май само това не сме обсъдили тук.

Как сте в музикално отношение?

Аз на инструмент не умея да свиря (ако не броим електронната йоника - все си мисля, че ако имах пиано, щях да умея да свиря прилично), слух имам горе-долу, пея вярно почти всичко (но не обхващам всички тонове или както там се наричат, музикантите да не се превиват от смях).

Около мен - пълно с музикални инвалиди, начело със сестра ми, която изгониха навремето от училищния хор поради грачене (ама грачене да ви чуе ухото!) и мъж ми, който освен Сънчо и Зайченцето бяло, не мисля, че успява да докара каквато и да е добре позната популярна песен така, че поне да се разпознае какво иска да изпее.
Виж целия пост
# 1
Пея фалшиво, но от сърце.  Laughing
Навремето учителката по пиано беше помолила родителското тяло да не мъчат повече инструмента с мен.

Чехличке, защо си чехличка?   Embarassed
Виж целия пост
# 2
Чехличке, защо си чехличка?   Embarassed
Много ми се прииска.
Виж целия пост
# 3
i az sam muzikalen invalid.majo moje malko da popqva,ama s tova negovo narodno mi idva da se  #2gunfire
Виж целия пост
# 4
Имам музикални уши, пея вярно, но веч на нищо не свиря - някогаш бях щурче с цигулка, но любимата ми учителка си замина и аз не можах да я прежаля и зарязах инструмента. От тогава минаха 20 години.
Виж целия пост
# 5
Имам слух, умея да свиря малко на пиано и китара, пея вярно, но гласът ми е немощен и съчувствам на всички, които са в едно и също караоке с мене hahaha
Виж целия пост
# 6
Поне чехълче да беше...  Crossing Arms
Имам слух, едно време свирех, пея вярно, но нямам силен и хубав глас.
Иначе цялата фамилия пеем на пиЯно, та пушек се вдига!  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Свирила съм 7 години на пиано, и за съжаление имам слух, който ми позволява да чуя колко фалшиво пея  ooooh!
Имам само 2 познати, които пеят по-зле от мен  Sick
Виж целия пост
# 8
Пея. Не фантастично, но доста добре. Научих се да свиря на пиано първите десетина секунди от рондо 40 на Моцарт (май така се казваше). Толкоз!  Laughing

Като хлапетия си правех експерименти и с едни пласмасови панови флейти, ама ми мина ....  Wink

А, да ... и на електрическо пианце от онези миниатюрните, които бяха вградени в пластмасови моливници, свирех "Happy birthday"

Другото свирене ... брои ли се?  Embarassed
Виж целия пост
# 9
Имам слух, пея вярно, при вдъхновение мога да го докарам и хубаво  Simple Smile Имах мерак за пиано като малка, но след една година солфеж и писане на чертички и байрачета до помрачение, меракът ми се изпари.
Виж целия пост
# 10
Другото свирене ... брои ли се?  Embarassed
Там верният тон не вАжи Mr. Green
Виж целия пост
# 11
С опция 1 гласувах .
Само да слушам музика трябва, без да правя и един  опит да пея или свиря   Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Свирих 7 години на пиано,имам много добър музикален слух,пея вярно,но нямам много добри гласови данни.Пианото отдавна го продадоха нашите и вече не знам дали още го мога това със свиренето.Фен съм на Моцарт.Но също така и на Роби Уилямс,Аеросмит и Мадона.
Виж целия пост
# 13
С трета опция гласувах нагло. Мисля да имам слух.

За свиренето (на инструмент, де) - нямам никаква идея, може пък да съм скрит гений Whistling
Много ми се иска да се похваля, че скоро ще ми донесат барабан/и вкъщи, тогава ще разбера.

И вие ще разберете, все някоя съседка ще пише в бг-мамма:  колко е допустимо да се вдига шум, с много препинателни знаци накрая  #Cussing out
Виж целия пост
# 14
Обичам музиката,но се молете ако реша да попея да не сте до мен  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия