Манипулаторите

  • 1 475
  • 28
Манипулативните хора по-добре/по-лесно ли се реализират в живота, какво е вашето впечатление?    Познавате ли такива и какво мислите за тях, вървят ли при вас?
Виж целия пост
# 1
При мен не вървят. Малко ги оприличавам на тарикатите, които аз ненавиждам. Не знам дали се реализират по-лесно, зависи на кого ще попаднат, така че е относително.
Виж целия пост
# 2
Като цяло, да, по-лесно се реализират в живота. Познавам такива хора, дразня им се много, за мен са прозрачни и не минават. Но пък не всеки им усеща манипулациите и те затова прогресират.
Виж целия пост
# 3
Аз съм Велик манипулатор! Лесно ми е!
Виж целия пост
# 4
много по-лесен им е живота, и се реализират в живота с лекота  Peace
Виж целия пост
# 5
Разбира се, че много по-лесен им
е животът. Познавам такива хора!
Виж целия пост
# 6
Имам си един в къщи Mr. Green Да екстра им е , но като чукнат на дърво с хора като мен Mr. Green С техните камъни, по тяхната глава-друг начин няма Wink
Виж целия пост
# 7
Е,как да кажа...все едно за себе си да напиша нещо! Mr. Green
Виж целия пост
# 8
При мен не вървят. Малко ги оприличавам на тарикатите, които аз ненавиждам. Не знам дали се реализират по-лесно, зависи на кого ще попаднат, така че е относително.

Точно токова е и моето мнение, само, че аз ги идентифицирам  абсолютно (не малко) като селски тарикати. И понеже нямам в близко обкръжение такива хора попитах, вървят ли им наистина евтините селски номерца. С ужас установявам и това, че манипулаторите се подмладяват, някои връстници на сина ми са доста напред с материала..  Това нещо учи ли се или си е вродено?
Виж целия пост
# 9
Не ги харесвам, но са по проспериращи.
Виж целия пост
# 10
Е,как да кажа...все едно за себе си да напиша нещо! Mr. Green

Мисля, че не си тоя тип...
Виж целия пост
# 11
Мразя манипулаторите, за съжаление непрекъснато виждам, как лесно се справят в живота, повече печелят, по  - добре живеят.
Това е да можеш, не всеки го умее, аз лично не.
Виж целия пост
# 12
По-лесно им е, но бързо ги надушвам и
не ги обичам изобщо  Wink
Виж целия пост
# 13
Е,как да кажа...все едно за себе си да напиша нещо! Mr. Green

Мисля, че не си тоя тип...
Минзухар!!!
Оби4ам те!
Кажи къде да се видим да те 4ерпя!   bouquet
Виж целия пост
# 14
Манипулаторите са умни хора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия