Отново zа обувките. Анкета

  • 2 603
  • 54
Мьжо предпочита маркова маратонка (или обувка) zа една камара пари и я носи (почти само нея) 1 година най_малко.
Аz обичам да си сменям обувките почти всеки ден (или според цвета на тоалета ) и не ме притеснява, че "крачката" ми не са маркови. По_ добре всеки ден новички, отколкото цяла година "маркови".
Вие как предпочитате?
Виж целия пост
# 1
Маркови  и новички е най-хубавото Laughing
но това е свързано и с финансите Wink
тъй като нямам толкова пари зада съм всяка седмица с нови + маркови
предпочитам да съм с маркови Simple Smile
купувам рядко но всичките са ми здрави, и с времето те се натрупват , така че мога да кажа , че имам обувки от почти всички харесвани от мен цветове Wink

Виж целия пост
# 2
маркови незнам, не съм привърженик, но много избирам и обувките ми варират в диапазона 50-80лв, нито най- евтините, нито най- марковите както се сещате, крайна сметка си ги нося поне 2 сезона, като си ги сменям- ток, равна... предпочитам да имам 2-3 чифта, но такива които да съобразя с всеки тоалет, отколкото само едни и кучетата да ме запомнят Peace
Виж целия пост
# 3
Маркови и новички  Peace
Маратонки купувам само маркови, а обувките, ботушите и сандалите обичам да имам повече за да ги сменям с различните тоалети и не всички са ми маркови. Като харесам нещо купувам
Виж целия пост
# 4
Новички на средна цена .
Виж целия пост
# 5
Мъжът ми обича да даде повечко пари, но да знае че купува качествена обувка/маратонка. Издържат му около 2 години, така като сметна, чеи повече могат да се носят.
Аз обаче, тъй като много често ми омръзват нещата - и дрехите, и чантите, и обувките - предпочитам да не давам много пари, не само защото не мога да харча по 200 лв. за обувки през месец, а и защото предпочитам да ги сменям често. Със зимните ботуши процедирам малко по-различно - купувам нещо хубаво, естествена кожа, досега не съм давала повече от 80 лв. като се замисля и ботушите ми са се оказвали здрави. Нося ги по 2 зими средно. Лятото пък сменям чехли на поразия, но тогава е друго, а и са по-евтини Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Нови, разбира се, и маркови също ! Но все пак и българските са маркови. Доста често залагам на тях  Peace
Виж целия пост
# 7
Специално маратонки , купувам винаги маркови !!
Обувки , чехли и джапанки - всякакви , стига да ми хареса модела !!!
Ботуши - държа да са чиста кожа !!!
Виж целия пост
# 8
Всъщност, сега е моментът да уточним какво точно значи "маркови"..както някой писа по-горе, и българските са маркови, има и известни марки, които не струват луди пари, но пак са качествени...
Например, марка за мен е Адидас, Росиньол, Сара Пен и т.н.
По средата стоят Рънърс, Актив, Мания и др. такива марки, които са хем достъпни, хем качествени (аз си купувам от тях и смело мога да заявя, че държат яко поне 2 години, конкретно Мания и Рънърс)
На другия полюс, в другата крайност изпадат маратонките за 10-15 лв. от Димитровградския пазар...примерно.
Виж целия пост
# 9
аз залагам на БГ маркови като се замисля, маратонки обувам рядко, вземам си на Diamond защото ми харесват моделите и най- вече ги вземам за разходки, а често обикаляме по разни поляни и места след които имат нужда от основно почистване, може би затова вземам от тази марка, но в крайна сметка откъм здравина нямам оплаквания от тях, единствените ми НЕбългарски обувки са сандали и обувки от Промод, иначе правя струвам все модели на някакъв завод в Пещера си вземам, но пак съм доволна,  българските обувки не са кой знае колко евтини, но мога да кажа много издръжливи и функционални Peace
Виж целия пост
# 10
българските обувки не са кой знае колко евтини, но мога да кажа много издръжливи и функционални Peace
Тук е мястото да си похваля едни ботуши, български, но не знам на коя фирма - стествена кожа, 60 лв. 2 зими изкараха, страхотен модел, даже и трета може да се носят...наистина като се замисля, българските обувки винаги са ми излизали по-здрави от някакви други  Thinking
Виж целия пост
# 11
българските обувки не са кой знае колко евтини, но мога да кажа много издръжливи и функционални Peace
Тук е мястото да си похваля едни ботуши, български, но не знам на коя фирма - стествена кожа, 60 лв. 2 зими изкараха, страхотен модел, даже и трета може да се носят...наистина като се замисля, българските обувки винаги са ми излизали по-здрави от някакви други  Thinking

сори за офф-а, но сега си взех пак на Пещера Crazy от естествена кожа, 70лв са ботички, и ме притеснява дали ще изкарат имам чувството че ще се разлепят, но щом казваш да видим какво ще стане  bouquet
Виж целия пост
# 12
По принцип обувките на Пещера се водят доста качествени.
Досега не съм си купувала техни, мъжът ми си взима Фадо - и сме много доволни, и като ценя, и като качество.
Донякъде зависи и от модела - някои подметки са просто по-тънки и не издържат на ежедневно носене, шевовете и те...затова е относително, но като цяло аз съм ЗА българското Simple Smile
Желая ти безаварийно носене на новите обувчици Hug
Виж целия пост
# 13
Маркови и новички е най-добрия вариант:flutter:
В краен случай може и не толкова маркови , но пък новички Hug
Виж целия пост
# 14
Предвид №, който нося, нямам голям избор, и общо взето купувам това, което ми стане, и марково и немарково!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия