Проблем с новата пералня

  • 1 156
  • 6
Купихме нова пералня от която съм много доволна как пере и т.н., но се оказа че има малък проблем при центруфугиране.
Ваничката за прах, омекотител и т.н. е под вратата на самата пералня и когато започне пералнята да центрофугира се чува едно узасно тракане. Доколкото забелязах точно в тази част вратата на пералнята не залепва при затваряне и при центруфуга от вибрациите ваничка започва са се удря в нея, а от там тракането. Дано горе-долу успях да обясня проблема.

Та някой сблъсквал ли се е с такъв проблем и ако да какво е решението (аз междувременно се опитвам да се свържа с сервиза но постоянно  дава заето).

Пералнята е от този тип:


а не от този с ваничка отвън:
Виж целия пост
# 1
Каква марка е пералнята ?
Виж целия пост
# 2
Аристон
Виж целия пост
# 3
Обади се в сервиза, но преди това проверете дали  е балансирана/нивелирана добре пералнята ..
Ние имаме 5 год Горение, никъде не ми беше правила номера, но като се преместихме в новия апартамент в бързината мъж ми не я нивелирал добре, ами.. резултата при едно пране беше хукнала да простира
Виж целия пост
# 4
Най -добре се обади в сервиза. Може да се е разместила при транспорта.
Виж целия пост
# 5
Имаме същата пералня, но все още не съм я изпробвала за да ти кажа отзиви, но в магазина, когато я купувахме, момчето, което ни работеше там ни каза, че са я пробвали и е била най-безшумната при цинтрофугиране Peace
Надявам се наистина да е така и просто да не ви е нивелирана добре Wink

Свържи се със сервиза и да дойдат да погледат Peace
Виж целия пост
# 6
Утре ще дойдат техниците да я видят, иначе наистина е невероятно тиха, само това тракане от време на време и то само при центруфугиране на 1200 оборота
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия