в аптеките понякога ни лъжат,ето каво ми се случи...........

  • 1 448
  • 14
Понеже имам първокласничка ,реших да купя от аптека промоционоалната раничка на Др.Тайс с витамини, помолих аптекарката да ми покаже съдържанието на раничката, вътре имаше ,кутия със сироп и бонбонки за смучене...
какво беше учудването ми днес когато видях същата раничка с витамини ,но вътре имаше забележете и часовник на Др. Тайс........
върнах се в предишната аптека да попитам защо така се е получило,обясниха ми ,че не всички ранички съдържат часовник..детето ми се разочарова жестоко,бях готова да купя дори още 1 раничка заради часовника....,но реших да се обадя на фирмата дистрибутор да попитам ,дали наистина е имало ранички без часовник
обади се една мила госпожа ,която ми обясни ,че няма ранички без часовник и някой недобросъвестен аптекар ,просто си е взел часовника,каза че всичките им клиенти са ведомени за съдържанието на раничката и обеща за утре с куриер да прати 2 часовника и новите разтворими гранули за деца на Др. Тайс
ето това ми се случи днес ,дали и за други промоции на лекарства ни лъжат така.....аз не обичам да лъжа и не ми е приятно мен да ме лъжат така...
Виж целия пост
# 1
каква е цената н атази раничка?и какво съдържа точно?
а за аптекарката- много жалко, поне уведоми ли ги за коя аптека става въпрос?
Виж целия пост
# 2
цената на раничката е 10,60 лв. и съдържа  сироп и витаминозни бонбони на др. Тайс и голямата изненада за първолаците - часовник ,но явно не във всички аптеки ги продават с часовниците, аз я купих на 17,09,2007 а чак днес случайно разбрах ,че вътре трябва да има и часовник
Виж целия пост
# 3
мерси, аз пък не я бях видяла изобщо
не се ядосвай излишно
Виж целия пост
# 4
Ейй и аз ще купя на моята госпожица,хем ще я понатъпча с витаминки хем ще се радва с подарък.
Виж целия пост
# 5
преди малко по куриер пристигнаха обещаните 2 часовника и разтворимите гранули,малката естествено е много щастлива и доволна,важното е че жената от офиса спази обещанието си ,но защо тя трябва да се извинява от името на някой недобросъвестен аптекар...........така че мами отстоявайте правата си докрай....
Виж целия пост
# 6
Това е много често срещана практика при аптекарите. Да не говорим за скъпата медицинска козметика, която винаги си върви с торбичка на съответната марка. Почти никога не са ми давали козметиката в съответната торбичка, като попитам, все нямат, давали им по-малко бройки, което е пълна лъжа.
Та не се учудвам, те едни торбички скътават, камо ли часовници. Наистина човек трябва да пита и да си търси това, за което плаща, така ще станем истински потребители Peace.
Виж целия пост
# 7
А мен най-много ме е яд за това, че продават мострите на кремове и маски за по 2-3 лв.
В Германия ми даваха безплатно да пробвам!
Виж целия пост
# 8
Купих раничката-9.60лв. Има и часовник.Детето много се зарадва.
Виж целия пост
# 9
Може ли някой да покаже снимка на раничката и часовника, че ми стана интересно, а скоро трябва да купувам витаминки. Simple Smile
Виж целия пост
# 10
И аз ви моля за снимка.
Виж целия пост
# 11
Обещавам ,до 2-3 дни ,ако някой не ме е изпреварил ,да пратя снимка на раничката.Сега  фотоапарата е на ремонт.Купихме го преди 1 год. ,а гаранцията е 2 г. Занесох го в Германос ,от там вдигат ръце и незнаят кой се занимава с ремонтите. С триста зора ,намерихме фирмата,тя го прати в София ,но се оказа ,че тази фирма извършва ремонт ,само през 1 година,за втората не важи....Пак тръгнах по мъките,явно проблемите са навсякъде ,не само в аптеките....така ,че обещавам да пратя снимка
Има и много хубави разтворими гранули,като степчетата,страхотен вкус имат и те..
Виж целия пост
# 12
Търговци - вяра да им нямаш #2gunfire
Виж целия пост
# 13
Търговци - вяра да им нямаш #2gunfire

абе не е точно така...
Аз си имам "доверена" аптека... Никога няма да сторят тоз кокошкарски номер.
Виж целия пост
# 14
E всяко правило си има изключение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия