Ученици с ентусиазъм

  • 939
  • 12
Здравейте на всички!
Аз съм представител на една ученическа организация , носеща името "Клуб на Ентусиастите" при 73 СОУ "Вл.Граматик". Дейността на клуба е благородна и безкористна. Една от неговите цели е да развие у членовете чувство за отговорност, както и да увеличи социалните контакти, като по този начин учениците получават опит, който би им бил от полза в по-далечен план на професионално им развитие. До този момент Клубът на Ентусиастите е единствен под това име в град София.Провежданата от Клуба дейност е насочена към благото на учениците . Осъществяваните проекти имат за цел възпитаване на патриотизъм и повдигане на националното чувство на учениците, благоустрояване и създаване на удобства в училище, както и спортни и увеселителни прояви
Зад гърба си Клубът има вече много успешно осъществени проекти - осигуряване на кабелен интернет, достъпен за ученици и учители, официален уеб-сайт на 73 СОУ, както и форум към него, инсталиране на радио в училището, спортни турнири,поставянето на рампи, предназначени за деца с увреждания.
Това накратко сме ние.Една от целите на последните ни проекти, е да се съберат средства за домове, родители и деца в неравностойно положение.За да изпълним тази цел обаче ,са ни необходими хора,които да ни подкрепят ,а също така и да ни насочат към място, хора и др.Надявам се,  нашата помощ да не бъде еднократна, и силно съсредоточена по време на празници.Все пак хората си остават нуждаещи се и по останалото време от годината.

 Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Знам от достоверен источник, че всеки завършил тази гимназия е страхотен човек  Mr. Green
Самата аз съм я завършила преди доста години  Joy С удоволствие бих помогнала.    bouquet
Пиши ми моля те на лични. Аз ти пращам телефон.   bouquet
Виж целия пост
# 2
привет , аз също бих се включила.
5 прекрасни години и спомени ме свързват с това у4илище.

Виж целия пост
# 3
Ами  помощта се свежда до там, че след като се обяви кампанията, и се съберат средствата, към кой точно дом да се обърнем, защото се е направило преди няколко години нещо подобно, но работата не била сигурна, и не се получило както трябва.
Виж целия пост
# 4
Каква по-точно ще бъде кампанията,средства ли ще се събират или други неща? Имате ли предпочитания към възрастовата група на децата,на които искате да помагате? По-кое време на годината ще е ,за да се вземат предвид някакви конкретни нужди точно в този момент и т.н ,подробности,които не е лошо да уточните ,за да ви насочим към съответното   място.  Поздравявам ви за чудесната инициатива!  bouquet
Виж целия пост
# 5
Браво за инициативата!  bouquet
Моите въпроси към Вас, nezito ги е задала. Peace
Виж целия пост
# 6
midnight
 Утре ще ходя до училището по работа и ако си там може да се видим   bouquet и да поговорим, ако мога да ви помогна
Виж целия пост
# 7
Ама те не са ли в стачка? newsm78
Виж целия пост
# 8
Мдам, в стачка сме, даже и в понеделник , след известно време, ще направя структурен план, с възможности,идеи и предложения, само трябва да ми остане малко време за да го започна.Дори и сега ще опитам  Wink
А, и още нещо, възникнаха въпроси дали учебници ще бъдат от полза  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Мдам, в стачка сме, даже и в понеделник , след известно време, ще направя структурен план, с възможности,идеи и предложения, само трябва да ми остане малко време за да го започна.Дори и сега ще опитам  Wink
А, и още нещо, възникнаха въпроси дали учебници ще бъдат от полза  Rolling Eyes

Да ще са от полза, всякакви учебници и помагала.  Peace
Виж целия пост
# 10
Уф, заради тази стачка, нещата много се проточиха.Получихме съдействието и от сдружението FICE България, което ни препоръча домът П.Р.Славейков.Проблема,  е че от всичко което изчетох за него, никъде не пише, че изпитват необходимост от увеличаване/подобряване на материалната база.Трябват им пари....за ремонт....., което за нас обаче се оказва проблем. Ще трябва да се свържа и с дома, но...
Виж целия пост
# 11
Уф, заради тази стачка, нещата много се проточиха.Получихме съдействието и от сдружението FICE България, което ни препоръча домът П.Р.Славейков.Проблема,  е че от всичко което изчетох за него, никъде не пише, че изпитват необходимост от увеличаване/подобряване на материалната база.Трябват им пари....за ремонт....., което за нас обаче се оказва проблем. Ще трябва да се свържа и с дома, но...

Ако се насочите към П.Р.Славейков в София , като за начало може да се свържеш с някой от ДБМ, който ще ходи скоро там и да отидеш с него, хем ще се запознаеш отблизо с децата там и проблемите им.
Координати на ДБМ има в закованата тема най-отгоре на първа страница.
Ако искаш надзърни в темата със СПЕШНИТЕ НУЖДИ ( съшо закована горе) и може и от там да ти дойде идея, къде можете да помогнете.

Дръж ни в течение с тази хубава инициатива   bouquet
Виж целия пост
# 12
Уф, заради тази стачка, нещата много се проточиха.Получихме съдействието и от сдружението FICE България, което ни препоръча домът П.Р.Славейков.Проблема,  е че от всичко което изчетох за него, никъде не пише, че изпитват необходимост от увеличаване/подобряване на материалната база.Трябват им пари....за ремонт....., което за нас обаче се оказва проблем. Ще трябва да се свържа и с дома, но...

Ако се насочите към П.Р.Славейков в София , като за начало може да се свържеш с някой от ДБМ, който ще ходи скоро там и да отидеш с него, хем ще се запознаеш отблизо с децата там и проблемите им.
Координати на ДБМ има в закованата тема най-отгоре на първа страница.
Ако искаш надзърни в темата със СПЕШНИТЕ НУЖДИ ( съшо закована горе) и може и от там да ти дойде идея, къде можете да помогнете.

Дръж ни в течение с тази хубава инициатива   bouquet

Ще ви държа на течение  bouquet   bouquet Благодаря за помощта!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия