обувки rival в sky city

  • 3 781
  • 4
искам да попитам някой купувал ли си е от там обувки и какво е мнението му. вчера си харесах ботушки там на прилична цена като продавачката ми каза, че са от естествена кожа и били произведени в добрич, но аз съм тома неверни и тъй като е пълно с китайски боклуци, които представят за бг или други питам и тук някой знае ли нещо по въпроса. между другото на ботуша отвътре пишеше някаква марка, която обаче не запомних newsm78. а на белия етикет, който поставят в магазина пишеше, че са произведени от rival добрич, ама на него не може да се вярва. предварително благодаря Peace
Виж целия пост
# 1
Според мен Rival са китайски. Заводът за обувки в Добрич не работи от години.  Peace
Виж целия пост
# 2
Според мен Rival са китайски. Заводът за обувки в Добрич не работи от години.  Peace
и мен все към тая мисъл ме навежда newsm78
Виж целия пост
# 3
Обувния не работи но има много фирми произвеждащи обувки Rival е търговската марка
за цената обувките им са добри има и китайски и български въпроса е кой колко пари му се дава
миналата година си купих техни ботушки от черен велур китайски изкарах цяла зима с тях
за цената си беше оправдано
Виж целия пост
# 4
"Фирма "Кесъл Шуус" ООД е създадена в резултат на 12 годишния ни опит във вноса и дистрибуцията на обувки в България. След задълбочено проучване на пазара, нашият маркетингов отдел установи свободна пазарна ниша за производство на висококачествени ръчно шити обувки от естествени материали. В резултат на това ние създадохме собствена фабрика. Тя е разположена в гр. Добрич, който е център на кожарската и обувна промишленост.
Разгънатата площ е 1800 кв.м.
Основната задача на фирмата е да предложи на клиентите си цялостно обслужване, което включва: разработване на модели, изготвяне на мостри, офериране на цена, постоянен контрол на качеството.

ЦEЛ: Производство и доставка на висококачествени обувки, на добра цена и в срок.

ПРОИЗВОДСТВО: Произвеждаме мъжки и дамски обувки от естествени материали, ръчно шити. Нашите обувки в България се предлагат с търговските марки RIVAL, Bamboleo, Bambolea и Soft Wind. В производството на обувки използваме предимно телешка кожа с дебелина от 1.4 до 2.3 мм. Изработваме работни обувки, съобразени с изисквания като маслоустойчивост, киселиноустойчивост и др.

ДИЗАЙН: Фирмата разполага с малък, но добре обучен дизайнерски екип.

ПАЗАРИ: Фирмата се развива много динамично и реализира вече продажби и на чужди пазари. Износът е предимно за европейския пазар.

ПЕРСОНАЛ: В "Кесъл Шуус" работят 50 човека. Всички са професионалисти и притежават необходимия опит за създаването на един качествен продукт."
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия