Коя беше учителката в новините на Нова ТВ

  • 987
  • 8
В късните новини дадоха една начална учителка, която се е отказа да стачкува, за да не разочарова малките деца. Знаете ли коя е? Много загрижена да децата ми се видя.
Виж целия пост
# 1
В късните новини дадоха една начална учителка, която се е отказа да стачкува, за да не разочарова малките деца. Знаете ли коя е? Много загрижена да децата ми се видя.
Не я загледах коя беше, но даваха 119 СОУ, сигурно е от тамошните.
Виж целия пост
# 2
И какво следва от тази тема? Че учителите, които стачкуват, не са загрижени за децата?
Може ли съвременен човек да разсъждава така елементарно?
Радвам се на това, което става в момента!
Тези дни учителите преподават най-важния урок на своите ученици - този, как да търсят правата си по законен път. Нали толкова много ревем, че днешното училище им пълни главите с академични глупости, а не ги подготвя за живота?
 Ето, учителите го правят в момента! Учат децата, че не са стадо, което да седи и да преживя на яслата това, което му пуснат отгоре, но има право да иска и да настоява за правата си.
Искрено се надявам стачката да успее и да бъде подкрепена от другите онеправдани сектори, та макар и символично от тези, които не могат да стачкуват ефективно.
Крайно време беше учителите да престанат да бъдат чиновници, а да заемат достойно ролята си на будители, каквито са били преди!   bouquet
Виж целия пост
# 3
straighty, Благодаря!
Как`Сийка, голяма тирада си написала. Може би имаш донякъде право, защото в нета понякога не става ясно веднага, какво е искал да каже човек. Но се замислям, че е тук е разликата между хората и възприятията.

Учителката ми хареса, класната стая ми хареса и се замислих, че в бъдеще ми се иска детето ми да учи там. Съвсем елементарна подбуда.
Виж целия пост
# 4
Подкрепям Как Сийка! Peace
Виж целия пост
# 5
Как`Сийка , както винаги си точна!  bouquet  bouquet  bouquet Абе какво им пречи на управниците да мислят така? Само глупости ръсят и не съм сигурна, че си вярват.
Виж целия пост
# 6
Е добре де, може ли човек в една тема да попита нещо свързано с учителите и да му се отговори на въпроса без да се казва колко измъчени и изстрадали са учителите. Човека питаше само коя е учителката, защото му е направила впечатление с нещо което явно не е видял в другите. И мен ме интересува коя е учителката.
А иначе знаем, че учителите са най-умните и най-онеправданите и измъчени. Това не го оспорваме.
Виж целия пост
# 7
Е добре де, може ли човек в една тема да попита нещо свързано с учителите и да му се отговори на въпроса без да се казва колко измъчени и изстрадали са учителите. Човека питаше само коя е учителката, защото му е направила впечатление с нещо което явно не е видял в другите. И мен ме интересува коя е учителката.
А иначе знаем, че учителите са най-умните и най-онеправданите и измъчени. Това не го оспорваме.

Все пак учителката е показана във връзка със стачката, така че няма как да се правим, че нищо не се случва.

Цитат
А иначе знаем, че учителите са най-умните и най-онеправданите и измъчени. Това не го оспорваме.
Това не знам отде го знаеш, но тук никой не го твърди.
Виж целия пост
# 8
Днес всички учители от столично училище в центъра  бяха излезли пред двора с лозунги.Имаше и екип на тв и предполагам,че ще ги дават довечера в новините.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия