алое вера

  • 1 410
  • 18
някои знае ли повече подробности..за лечебните свойства и др.
Виж целия пост
# 1
В Гугъл не пише ли?
Виж целия пост
# 2
Ето един сайт за просвещение http://www.alloe.hit.bg/
Виж целия пост
# 3
някои знае ли повече подробности..за лечебните свойства и др.
за засилване на имуната система, подобрява кръвната и лимфната циркулация , при вирусни инфекции, грип, синузит, мигрена, болки в ушите, възпаление на  сливиците, бронхити , подобрява функциите на бъбреците, подпомага защитата и  борбата на организма при туморни заболявания ..... това е от листовката  Peace
Виж целия пост
# 4
Явно не съм си задала правилно темата мацки;-)
това в гугъл и аз го четох,но имам предвид друго,някои който вече го е използвал и може да каже от личен опит.10х.
Виж целия пост
# 5
Явно не съм си задала правилно темата мацки;-)
това в гугъл и аз го четох,но имам предвид друго,някои който вече го е използвал и може да каже от личен опит.10х.
АМИ.... пак  не знам какво  очакваш да чуеш, но  от моя личен опит  мога да ти кажа, че ми се подобри положението изписаха ми го след отказ да пия хормонални препарати - за да ми засилят малко  имуната система. Косата ми стана по  лъскава и не пада на шепи....и по рядко  хващам вирусни инфекции - незнам защо искаш да го пиеш или да  се  мажеш с препарат съдържащ алое  вера  Peace
Виж целия пост
# 6
Пила съм алое вера в есенно- зимен период за засилване на имунитета.
А едно приятелка ми каза, че използвала течността от капсулите /убий не мога да се сетя производителят, но прилича на капсула от антибиотик/ за лицето си -10 дена маже /вечер/, после 10 дена почива.
В интерес на истината, кожата и изглежда доста добре за годините на които е.
Виж целия пост
# 7
 ANGYA,  незнам защо искаш да го пиеш или да  се  мажеш с препарат съдържащ алое  вера  Peace.


Питам защото косата ми ужасно пада,имам силно главоболие доста 4есто,синузит и т.н.,и теи като ми го похвалиха и аз доста изчетох ,но все още се чудя да си го взема ли...
Виж целия пост
# 8
Angelena , мога да ти споделя моя опит с Алое-то. Преди 3 години имах петно без коса(около 2см. диаметър) - забравих медицинския термин на проблема.  ooooh! Та за целта ми изписаха 1 месец подмускулно инжекции с Алое + Ревалид (3мес.) + третиране на  участъка с течен азот. На 3-тата седмица имах вече покарала коса, но явно ефекта е от комплексната терапия.
Виж целия пост
# 9
Vi4ito
,благодаря вероятно ще опитам с някои от продуктите на алое вера за здрава коса и комплексно за здраве.Wink
Виж целия пост
# 10
Продават чисто алое вера в едни жълти туби по 1 литър.
Много помага ама не съм пила по-гадно нещо в живота си!
Виж целия пост
# 11
Не на всеки понася, нито на всяка кожа. На мен например хич, иначе го уважавам  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
ANGYA,  незнам защо искаш да го пиеш или да  се  мажеш с препарат съдържащ алое  вера  Peace.


Питам защото косата ми ужасно пада,имам силно главоболие доста 4есто,синузит и т.н.,и теи като ми го похвалиха и аз доста изчетох ,но все още се чудя да си го взема ли...
aми пробвай - при  мен имаше резултат  Peace
Виж целия пост
# 13
Реших се ,тази седмица вече ще си залкупя продукт на алое вера,малко са скъпички,но ефект да има,толкова хубави неща чета,че се навих Wink.После ако има резолтат ще споделя със ваз.
Виж целия пост
# 14
Аз си купих наскоро теблетки с алое. Да видим Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия