За сбъдването на сънищата

  • 1 712
  • 13
Въпроса ми е на някой да му се е сбъдвал сън някога ?
Може да е същата случка или пък това, което съновника ви е "предсказал"
За себе си мога да твърдя, че ми се е слувало.
Месеци преди да се запозная с мъжленцето,подържахме онлайн приятелство и нямаше никакви индикации, че ще има нещо между  нас.Та тогава дори бях с един друг.Сънъвах един сън, в който аз и той бяхме заедно Thinking CrazyМНОГО АМА МНОГО СТРАННО ми изглеждаше .....тогава.
Виж целия пост
# 1
Не ми се е случвало да се сбъдват.
Но понякога имам чувството, че когато ми се случва нещо, все едно съм го преживяла и преди. Но не в съня си !
Виж целия пост
# 2
Моите сънища определено се сбъдват - лошите  Sad За това и намразих да сънувам. Знаех кога ще починат и двамата ми дядовци  Sad
Виж целия пост
# 3
Случва ми се постоянно!
При представителите на зодия Риби даже се твърди, че това е болестно състояние  Thinking (аз съм риби)
Един познат, също зодия Риби, сънувал как майка му загива при автомобилна катастрофа... Сънят му се сбъднал  Tired
Баща ми (също риба) ме сънува, че нещо лошо ми се случва точно в часа, когато преди 19 години катастрофирах с баба ми и дядо ми...
Аз, слава богу...., знам когато сънувам, че съня ще се сбъдне, но той винаги е хубав.  Hug
Виж целия пост
# 4
Сбъдват се, но на обратно, т.е. сънувам нещо и се случва обратното. Имам много показателни сънища. Също така, има хора, които като сънувам и денят ми е кофти.
Виж целия пост
# 5
По- често не ги запомням, но има ситуации, които в момента на случването им имам усещането , че вече съм преживяла..
Виж целия пост
# 6

тръпки ме побиха Shocked ако съм като теб, ще ме е страх да заспя.

дъщеря ми наскоро, на излизане от детската градина, ми разказа съня си - как били в гората със сестра си и ги гонели някакви диви! кучета, как бягали и не може ли да стигнат до къщата и как малката радост я нахапали кучетата.
е, същата вечер радост я ухапа едно куче по крачето. не много - не успя да перфорира, но дупките стояха около 20-ина мин.
това дали се брои за пророчески сън?  Thinking
Виж целия пост
# 7
Аз искам да попитам нещо,не е точно по темата,но ще се радвам да ми помогнете.Снощи санувах сватба,не се жених аз....но мисл че беше лошо.Права ли съм?
Виж целия пост
# 8
Не ми се е случвало да се сбъдват.
Но понякога имам чувството, че когато ми се случва нещо, все едно съм го преживяла и преди. Но не в съня си !
и на мен ми се случва и то често newsm78
Виж целия пост
# 9
Случвало се е веднъж и бях като ударена с мокър парцал Shocked Три нощи поред сънувах едно момче, което съм виждала, но не познавах. Не съм си падала по него, идея си нямах защо го сънувам така упорито. На деня след последния сън се засекохме на един купон и се запознахме, точно като в съня ми Shocked Беше тооолкова странно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Случвало ми се е нееднократно. Например преди някакво голямо събитие, аз сънувам, че изкачвам стълби или летя със самолет. А преди да почине на приятеля ми баща му, предната вечер сънувах погребение... много странни неща са ми се случвали, но се стремя да не им обръщам внимание.
Виж целия пост
# 11
белинда, умните хора разправят, че сънят бил отражение на вътрешното подсъзнание. по тази логика, изглежда си си падала по това момче... може и подсъзнателно.

ако това /сънят - отражение на подсъзнанието/ е така наистина doh.
че като си знам сънищата, страх ме хваща за самата мене си
Виж целия пост
# 12
Не ми се е случвало да се сбъдват.
Но понякога имам чувството, че когато ми се случва нещо, все едно съм го преживяла и преди. Но не в съня си !
и на мен ми се случва и то често newsm78

deja vu му викали на тва newsm78 И май е точно повторение на нещо, което си сънувал, но не си спомняш.
Виж целия пост
# 13
много пъти ми се е случвало да сънувам неща,който да се сбъднат  :roll:2-3 месеца преди за започна тази работа сънувах как пуша пред офиса с една руса жена...оказа се,че русата жена е жената на шефа  :lol:4 години преди да се запозная с бившия ми приятел го сънувах,а дори не бях го виждала...никога Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия