Какво е за вас форума

  • 1 090
  • 19
Място за прекарване на свободното си време,място за споделяне и подкрепа или възможност за  ексибиционизъм Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Аз си купих дълъг шлифер....  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Предимно ориентир за средата, от която произхождат връстниците на сина ми.
Виж целия пост
# 3
Предимно ориентир за средата, от която произхождат връстниците на сина ми.


Ще прощаваш, ама синът ти да не е около 25-30 годишен? Като малък е бил много сладък...
Виж целия пост
# 4
Предимно ориентир за средата, от която произхождат връстниците на сина ми.


Ще прощаваш, ама синът ти да не е около 25-30 годишен? Като малък е бил много сладък...

Чети пак Simple Smile "средата от която произхождат", сиреч - родителите и в частност майките на калпазанчетата, от които се опитваме да направим човеци.
А грухлето е на 1.3 год... Де да беше на 25-30.... Wink
Виж целия пост
# 5

Чета, чета. Но толкова претенциозно звучи, че се обърках.А и това тук не може да ти даде представа за "средата", защото тя тук не е хомогенна. За това не стана ясно.
Виж целия пост
# 6
Място за прекарване на свободното си време,място за споделяне и подкрепа или възможност за  ексибиционизъм Mr. Green
И воайорство, много ми е добре тук, постоянно научавам нови неща, и много клюки, забавно е.
Виж целия пост
# 7
Форумът като цяло и Клюкарникът като част от него, са две различни неща.
Виж целия пост
# 8
Форумът като цяло и Клюкарникът като част от него, са две различни неща.
Хм,не мисля Sunglasses
Виж целия пост
# 9


Чета, чета. Но толкова претенциозно звучи, че се обърках.А и това тук не може да ти даде представа за "средата", защото тя тук не е хомогенна. За това не стана ясно.


Именно това е ценното - че средата не е хомогенна. Мнения и гледни точки бол - някои ме радват, някои ме дразнят, други ме карат да се замисля. Но при всички положения се сблъсквам с много повече типажи, от колкото в ежедневната си "хомогенна" среда. Та за мен това му е ценното на форума.
Виж целия пост
# 10
Място в което се правя на много умен.
Виж целия пост
# 11
Форумът като цяло и Клюкарникът като част от него, са две различни неща.
Хм,не мисля Sunglasses

Твърдя го и ще кажа защо: Защото за мен Клюкарникът е място за отпускане и забавление. Как да кажа същото за "Родители, преживели загуба" или за "Деца с увреждания и хронични заболявания"? Няма ли да е кощунство? Там мога да съм съпричастна, разбираща, тъжна, обичаща... Всичко друго, но не и забавляваща се.
Аз правя разлика между подфорумите, създадени за взаимопомощ и Клюкарника. Въпрос на мнение.
Виж целия пост
# 12
Предимно ориентир за средата, от която произхождат връстниците на сина ми.

сигурно и ориентир за поколението на колежките на съпруга ти.
Виж целия пост
# 13
Източник на информация "от първа ръка" и място за развлечение.
Виж целия пост
# 14
Форума си е форум,да го бяха направили отделен този Клюкарник,всичко е в 1 кюп с подраздели
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия