Хлабави стави- на 1.3 г. не можем да ходим

  • 640
  • 2
Здравейте мами.Имаме проблем. Моя син е на 1.3г но все още не може да ходи.Диагнозата ни е хлабави стави. Казаха ни че няма да проходим до 2 години.Имали ли сте такъв проблем? Къде да на меря добър рехабилитатор? Много съм разстроена. Не знам какво да правя.
Виж целия пост
# 1
Здравей. Първо потвърдете диагнозата с добър детски ортопед.
Ние сме ходили на преглед при д-р Алексиев в Горна баня http://www.einet.bg/~alexiev/, хареса ми и има репутация на компетентен лекар. Другият много популярен добър детски ортопед в София е проф. Драганов във ВМА, но му нямам координатите, може да пуснеш търсачката, сигурно ще излезе.

Ако наистина се потвърди диагнозата, тогава се консултирай с ортопеда за добър рехабилитатор за този проблем, те ще знаят най-добре.

Моят син проходи преди няколко дни, на 1 г 3м 1 седмица, като това стана съвсем внезапно. От около 2 месеца ходеше много за ръчичка, но изобщо, нито за миг не можеше да се задържи прав самостоятелно, после изведнъж застана прав в неделя и в понеделник вече си ходеше сам. Някои деца просто са по-бавни, дано и при вас да е така и да не се потвърди диагнозата. Желая ти успех във всички случаи!
Виж целия пост
# 2
невролог преглеждал ли е детето?
иначе как се развива двигателно? кога се обърна? седи ли? пълзи ли?
можеш да пишеш на Емия на лични. те имаха подобен проблем.
не се притеснявай. ще се наредят нещата!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия